Promena operativnog sistema na telefonu

Učlanjen(a)
18.12.2010
Poruka
52
Ako ima neko ko se stvarno rzume u telefone...zamolio bi ga da mi obijasni kako da promenim sistem na mobilnom telefonu...(kako se to izvodi i sta mi je sve potrebno) Hvala vam unpred...
 
Učlanjen(a)
03.11.2010
Poruka
24
mozes da ga reinstaliras kao na primer sto windows formatiras pa ubacujes novi tako mozes i to ali ne mozes da stavljas neki drugi sistem u njega ako nije za taj fon,probaj da ides hard reset,pa onda update software...ali sve ti se brise posle hard reset...to ti jedino....:) a ako hoces preko kompa to nije lako tako da ti ovo naj lajksi nacin
 
Učlanjen(a)
18.12.2010
Poruka
52
a jer bi mogli bar ukratko neki postupak da mi obijasnite...znam kako se menja na windows e sad me zanima kako da odradim ovo.zmaci treba da spojim telefon sa kompom
 
Učlanjen(a)
18.12.2010
Poruka
52
i preko kog programa se to radi....sta mi sve treba od pprograma?????i kad stavim taj hard reset znaci fon nece moci ni da ce upali jer tako???
 
Učlanjen(a)
18.12.2010
Poruka
52
pokuso bi to da odradim ali ne bi nesto da sjebem....pa cu radije sacekati da mi neko obijasni ceo postupak pa cu onda da odradim sve....Veliko vam hvala za informaciju,dobro sto sad znam da je izvodljivo.....hvala vam puno
 
Član
Učlanjen(a)
25.12.2010
Poruka
5
druze da li je android ili windows mobile u stvari malo i nauci o svemu tome sam da te ne mucim tutorijalima imas za sve telefone na xda developers sajtu kraljevi su veruj mi
 
Član
Učlanjen(a)
08.01.2010
Poruka
47
Moras da nam kazem koji fon imas inace nista od odgovora. Svaka marka ima specifican nacin da se to odradi
 
Učlanjen(a)
10.07.2013
Poruka
1
Ja imam telefon Nokiu 500, imam operativni sistem Simbyan, da li mogu da ga promenim u android??? i kako?:stupid:
 
Natrag
Top