Promblem Windows

Učlanjen(a)
20.06.2014
Poruka
100
Pozdrav imam problem za Windows 11 nemogu da podignem na moj racunaru jer ne podržava evo slika moj komjuter dali neko moze dami pomogne.20210930_185646.jpg20210930_185653.jpg
 
Član
Učlanjen(a)
07.12.2011
Poruka
460
... nemogu da podignem na moj racunaru jer ne podržava ...
Šta znači "da podignem" i "ne podržava"?
Moraćeš biti detaljniji u opisu problema: šta si radio, u kojem trenutku se problem manifestovao, šta se tada pojavilo na ekranu,...

Ako ne možeš da opišeš problem, tada taj posao nije za tebe, tj. moraćeš da nađeš nekoga ko se u to razume i ko će to da ti uradi.

Kod:
http://solair.eunet.rs/~fangorn/smart_questions/smart-questions.sr.html
 
Učlanjen(a)
20.06.2014
Poruka
100
Šta znači "da podignem" i "ne podržava"?
Moraćeš biti detaljniji u opisu problema: šta si radio, u kojem trenutku se problem manifestovao, šta se tada pojavilo na ekranu,...

Ako ne možeš da opišeš problem, tada taj posao nije za tebe, tj. moraćeš da nađeš nekoga ko se u to razume i ko će to da ti uradi.

Kod:
http://solair.eunet.rs/~fangorn/smart_questions/smart-questions.sr.html
Zdravo evo staje problem20211001_090941.jpg
 
Učlanjen(a)
20.06.2014
Poruka
100
Ok.
Šta nisi razumeo na tom ekranu? Da li si pogledao stavke "Više o ..."? Da li si probao to što ti je poslao ocalinko, a odnosi se na drugu stavku (TPM 2.daomi drug jedn
Dao mi drug program da testiram kompjuter dali moze da podrzi Windows 11 pokazalo se da nemoze dase podigne sistem na moj kopjuter zato sam ti poslao sliku .
 
Učlanjen(a)
12.10.2009
Poruka
18
Za par dana izlazi officionalni windows 11 (5. oktobar) pa bolje se strpi do tada, jer neceš moći da updejtuješ windows sa tvoj hardware jedino ako ne postoji neki patch. Jer win 11 još nije skroz ,,ispoliran" a još nisu ubacili sve funkcije npr. pokratanje android aplikacija, a mozda ce na windows 10 da ubace to (project latte) ako ga nisu otkazali.
 
Učlanjen(a)
28.02.2012
Poruka
5.131
Za par dana izlazi officionalni windows 11 (5. oktobar) pa bolje se strpi do tada, jer neceš moći da updejtuješ windows sa tvoj hardware jedino ako ne postoji neki patch. Jer win 11 još nije skroz ,,ispoliran" a još nisu ubacili sve funkcije npr. pokratanje android aplikacija, a mozda ce na windows 10 da ubace to (project latte) ako ga nisu otkazali.

Zvanicna verzija je vec objavljena. Naravno ne javno...Ista ta verzija ce malo kasnije da bude objavljena....

1.JPG2.JPG
 
Natrag
Top