Programcic za firefox

Član
Učlanjen(a)
13.06.2010
Poruka
108
Postoji li neki programcic (plugin) za Firefox koji moze da skida flash klipove sa bilo kog sajta kao sto to radi RealPlayer Downloader plugin? Dakle ne samo youtube i slicnih vec sa svakog sajta.A da objasnim zasto mi treba takav plugin, fora je u tome sto ovaj RealPlayerov radi u Firefoxu do verzije 20, a sada kada hocu da updatujem Firefox na v.22 izbacuje mi poruku da RealPlayer Downloader nije kompatibilan!
 
Član
Učlanjen(a)
22.07.2010
Poruka
103
drashko78 000.jpg

NEZNAM mada ovaj idm može da preuzima svuda video evo vidiš naprimer sa sajta filmova da ne dajem sad još primera.

a ovaj tekst koji je na puštenom filmu su sigurno mislili na mene ispalo je svarno slučajno tek sad sam primetio ha ha
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.333
You tube downloader je dobar ima i konvertor i skida sve sa you tuba.Samo kopiras adresu tog snimka koji hoces i catujes u ytd i skida solidnom brzinom.Atako je i sa ostalim sajtovima.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
06.12.2012
Poruka
406
zasto to mora biti na pretrazivacu?

skines jednostavno progrm Video Get on se placa,ali ako malo cackas po torentu naces crack i key za njega.
sigurno dobar program i proveren!
ja ga koristim skoro 2 godine
 
Član
Učlanjen(a)
02.03.2010
Poruka
156
Kod:
[url]http://www.ant.com/video-downloader[/url]

Odlican dodatak za firefox, za skidanje videa
 
Član
Učlanjen(a)
18.10.2010
Poruka
239
imas za firefox zove se download helper straha stvar koristim ga vec duze vrijeme i zadovoljan sam pa pokusaj
 
Natrag
Top