Program za mp3 kompresovanje muzike

Učlanjen(a)
27.06.2010
Poruka
36
Postovanje svima.Ja se izvinjavam ako sam na pogresnom mestu postavio ovu temu,ali hteo bih vas pitati da li neko zna neki lagan program za kompresovanje mp3 muzike?Hteo bih da npr 9mb kompresujem na 1 do 2mb.Nadam se da ima neko ko ce postaviti program jer iz iskustva znam da se dosta toga moze ovde nauciti a i pomoci..Aco,Loznica
 
Član
Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
1.407
Zaboravi... mp3 je najjača kompresija za sada. Zauzima najmanje prostora i ne traži za sada ništa bolje.
 
Član
Učlanjen(a)
22.06.2010
Poruka
111
Skini sa NET-a ove programe, prostudiraj ih malo i koristi sa uzivanjem: xrecode II 1.0.0.211 & xrecode2 shell 1.0.0.7. Ja
sam misljenja da ti vise nista nece trebati...
 
Učlanjen(a)
12.04.2014
Poruka
140
Postovanje svima.Ja se izvinjavam ako sam na pogresnom mestu postavio ovu temu,ali hteo bih vas pitati da li neko zna neki lagan program za kompresovanje mp3 muzike?Hteo bih da npr 9mb kompresujem na 1 do 2mb.Nadam se da ima neko ko ce postaviti program jer iz iskustva znam da se dosta toga moze ovde nauciti a i pomoci..Aco,Loznica
Time ćeš izgubiti na kvalitetu.
 
Učlanjen(a)
27.06.2010
Poruka
36
ok,hvala sima na odgovorima...trebalo mi je za druga jer ima sajt pa konvertuje dosta pesama kako bi i oni koji nemaju bolji mobilni ili racunar imali bar nekoliko pesama na svom mobilnom....
 
Natrag
Top