Prodaja Rapidshare naloga Vrlo Povoljno !!!

Član
Učlanjen(a)
02.11.2009
Poruka
303
Prestao je da radi 12.06. i slao sam mu poruku na hotmejl, ali je tamo obavestenje da je na moru do 21 :(



Jos mi se nije javio, izgleda da sam kupio sedmicni nalog ;)
 
Poslednja izmena:

GKZ

Član
Učlanjen(a)
26.07.2009
Poruka
11.044
Nije bitno sa čega salješ bitno je na šta salješ
 
Član
Učlanjen(a)
02.11.2009
Poruka
303
ја сам узео налог код другога, глупо ми је да сам сидао 3 дана, а после 1о дана чекао да одговор.
крајње неозбиљно.
 
Član
Učlanjen(a)
16.05.2010
Poruka
11
Pozdrav svima! Uffff verujte da se ne bih vracao kad bih mogao...odma mi muka cim pomislim da sam se vratio ovde u ovu rupcagu...Izvinjavam se svima koji su ostali osteceni ovih 10 dana tokom mog boravka u toploj,lepoj Grckoj :)))) (svima kojima su accovi u to vreme bili promenjeni passovi dobice jos 10 dana samo neka mi naglase )Eh sada veoma mi je zao sto sam kod nekih ljudi lose ocenjen ali svima sam odgovorio blagovremeno odma cim sam dosao sa mora sa novim accovima tako da ne bude zabune!!!


Srdacan pozzz i Hvala na strpljenju i poverenju


Dimitrije,
 
__John__Wayne__
LEGEND
Učlanjen(a)
26.09.2009
Poruka
7.369
Jednom sam vec rekao a evo i da ponovim accounti rade svi tako da nemate frke...
 
Član
Učlanjen(a)
08.01.2010
Poruka
933
Onaj sto je meni dao radi extra :D I kad god neko pita za neki account ja preporucim ovaj link :D
 
Član
Učlanjen(a)
19.04.2010
Poruka
1.381
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top