Problemi sa pudlama

Član
Učlanjen(a)
14.12.2010
Poruka
65
Pudle su po nekim istrazivanjima isplivale na 2. mesto po inteligenciji. Ta njihova inteligencija zna da bude veoma korisna i zabavna, dok nekad moze biti nocna mora. Nocna mora sa pudlama se upravo meni dogodila. Pre 6-7 godina, imala sam aprikot srednju pudlu Laru. Kupili smo je iznenada kada je imala 4.5 meseci. Bili smo prezadovoljni, jer je primila sve vakcine i bila naucena na povodac, pa smo je odmah izveli napolje. Prva 2-3 dana, tugovala je za svojom sestrom - Koni. Posle tog vremena, totalno je zivnula. Kupili smo je negde pred Bozic - odnosno, to je bio moj poklon za rodjendan. Imala je vec 5 meseci kada se to desilo. Za Bozic, moji roditelji, spremili su lepu pecenu curku. Ostavili smo je na sporetu, jer smo morali da odemo negde ( ne secam se gde ). Kada smo se vratili, imali smo sta da vidimo. Lara je lezala na fotelji onako na ledjima, a njene kovrdzice presijavale su se vise od zlata. Naravno, Lara je pojela curku, oborila pleh i sve prosula. Namerno ili slucajno, valjala se po ostalim koznim namestajem. Moji roditelji su joj oprostili, jer sam ja svega imala 7-8 godina. Druga avantura sa legendom nase porodice je ta da nam je doticna kerusa izglodala koznu fotelju!!! Ja sam otisla u bolnicu na operaciju krajnika, moja mama je bila sa mnom, a tata, brat i sestra, dosli su mi u posetu. Posto je Lara prethodno pravila jos mnoge gluposti ( da ne detaljisem ), tata ju je ubacio u korpu za nosenje malih kucica, plaseci se da ne napravi jos nesto. kad su se vratili kuci iz moje posete, Lara je dogurala korpu do fotelje i CELU LEVU STRANU OGLODALA. Posle toga, moji su je izbacili iz kuce i zivela je napolju ( u dvoristu ) u boxu. To je trajalo kratko, dok nije pobesnela i pocela da nam kopa bastu. Moji roditelji su skroz poludeli i dali je jednom coveku. Skoro sam je videla, i ona je bila toliko mila i fina da sam u jednom trenutku pozelela da je vratim. Ne znam zbog cega je takva, ali i taj covek prica da i kod njega i 7-8 godina kasnije ne prestaje da pravi probleme. Nadam se da ce biti dobro, iako nam je zagorcala jedan od divnih Bozica. Nadam se da vas nisam mnogo udavila sa ovom pricom, i ako neko zna zasto bi ovo moglo biti ovako molim vas recite mi.


Sada imam zelju za CRNOM PATULJASTOM PUDLICOM koja se sigurno NECE zvati LARA...:D :D :) ;)
 
Natrag
Top