problemi sa igricama na windows 7

Član
Učlanjen(a)
01.11.2009
Poruka
10
meni far cry radi perfektno na win 7,mozda cak i za nijansu bolje nego na xp...a sto se tice neta,radi znatno bolje nego na xp. dobra stvar koju su unapredili kod win7 je ta sto mozes za svaki program da navedes u kom operativnom sistemu ti je radio normalno i sstem sam podesi sve kako treba da bi radio i na win 7, ja sam instalirao igru koju sam jos igrao na win98...a na xp nisam mogao... sam po sebi dolazi sa directX 11,onda sta vise da da ti kazem,i da za razliku od xp juri drajvere za sve uredjaje (monitor,zvucnu,hard,graficku),a xp je samo za sistem
 
Učlanjen(a)
20.06.2009
Poruka
676
imam probleme sa radom pojedinih igrica na windowsu 7.Prvenstveno mislim na far cry i crysis.far cry ne prikazuje vodu i predeo dok crysis secka zvuk i sliku.na xp-u mi rade odlično.znači da konfiguracija nije u pitanju.skinuo sam i naj novije drajvere ali nema pomoći.ako neko ima slične probleme nek se javi.Značilo bi mi da znam da nekom rade ove igrice na windowsu 7.:dntknw:

i ja sam imao iste probleme sa far cry...resio sam ih tako sto sam instalirao najnovije drajvere....
probaj da pokrenes igru u komptambilnom modu za xp sp3...
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
22.07.2009
Poruka
1.124
Da skratimo priču probajte Win 7 Ultimate ja sam ka upravo instalirao radi ko podmazan mogu da igram sve moguće igre a imam i dosta starih. Mogu da kažem da ide bolje nego na XP.
 
Učlanjen(a)
20.06.2009
Poruka
676
Da skratimo priču probajte Win 7 Ultimate ja sam ka upravo instalirao radi ko podmazan mogu da igram sve moguće igre a imam i dosta starih. Mogu da kažem da ide bolje nego na XP.
i meni je sve radilo i radi ekstra na windows 7 ultimate, osim tog problemcica sa far cry-om, koji sam uspesno resio, drugih problema nisam imao)))
 
Član
Učlanjen(a)
03.04.2010
Poruka
98
znam i meni je imalo problema sa far cry-om na visti. umesto kopna svuda je bila voda i svuda je bila neka mogla nije se video ni prs' pred okom ali kad sam instalirao 7 ultimate 32-bit sve sljaka ko ludo.....................
 
Učlanjen(a)
27.11.2010
Poruka
1
Imam i ja problema sa igricama na WINDOWS 7. Kada skinem neku igru sa torrent-a udjem u nju i pise kao da je zatvoreno(greska) i da pronadjem problem na netu ili da to zatvorim..da li moze to da se namesti i kako
 
Član
Učlanjen(a)
13.02.2010
Poruka
46
Ja imam Windows 7 Ultimate, meni sve radi kao podmazano i to sve na HIGH, nikada mi nista nije seckalo, i sve je super...
Pre sam na stariji kompijuter imao Windows XP SP3, i verujte mi nikada vise u zivotu necu da ga ubacim, samo Win 7 dolazi u obzir (osim kada izadje Win 8, Win 9... :D)...
E sad, moj ti je predlog da ne ubacujes ove sa neta, jer 100% ce nesto da ti fali... Pozzz...
 
Natrag
Top