Problemi na Google chrome

Učlanjen(a)
17.12.2013
Poruka
4
Svaki put kad postavim neka podešavanja na google chrome i sledeći put uđem na google izeđe mi prozorčić gde piše da podešavanja ne mogu biti pročitana i da zato neće biti sačuvana.
to je počelo pre 2 meseca i neznam kako da rešim problem
 
Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.330
Jeli ti se skoro apdejtovao Chrom?Ako jeste probaj da vratis na neku stariju varijantu Chrom-a.Znaci prvo skini stariju verziju pa onda reinstal Cjroma
 
Učlanjen(a)
18.09.2014
Poruka
111
Tokom surfovanja na internetu preko Google Chrome-a odjednom mi piše Google Chrome je prestao sa radom. To mi se nije jednom desilo već više puta. Molim vas što pre pomoć oko ovoga ako neko zna kako da popravim ovaj bug ako tako mogu da ga nazovem. :)
 
Član
Učlanjen(a)
13.10.2009
Poruka
1.294
Brate ja koristim Hrome odavno evo i pišem ovo sa njega ali ništa takvo. Jedino da probaš reinstalaciju sa nekim programom tipa WiseCare Uninstaler koji će potpuno da ukloni sve tragove ili si nešto instalirao pa ti je neki malvere s$$ebao Hrom pa ti sada ni reinstalacija možda neće pomoći. Skeniraj ti disk dobro.
 
Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.330
Ako ti ni AV ne pomogne,skini Malwarebytes Anti-Malware i sa njimskeniraj sistem,on bi trebalo da pokupi sve sto AV ne moze.A i pogledaj u ADD-ons-ima da nemas nesto nepoznato,pa disabluji i Remove.Ume i to da pravi probleme browsveru
 
Učlanjen(a)
28.02.2012
Poruka
5.131
Tokom surfovanja na internetu preko Google Chrome-a odjednom mi piše Google Chrome je prestao sa radom. To mi se nije jednom desilo već više puta. Molim vas što pre pomoć oko ovoga ako neko zna kako da popravim ovaj bug ako tako mogu da ga nazovem. :)

Deinstalacija sa Your Uninstaller, čišćenje "repova" sa CCleaner-om i onda nova čista instalacija pomenutog programa...
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
14.11.2009
Poruka
17.759
I meni se desavao isti problem ali sa Mozzilom, pa kako reko clan Quronja Uninstall pa ciscenje ccliner-om i brisanje skrivenih foldera pa onda instalacija programa.
 
Natrag
Top