Član
Učlanjen(a)
18.12.2010
Poruka
88
Imam gadan problem.Naime juce sam dobio tv karticu (leadtek tv2000 expert).Otvorio i namontirao,instalirao drivere.Instalirao winfast pvr.I onda sam primetio da je masina pocelo mnogo da koci.To e pre nije desavalo.Imam sasvim solidan racunar i to ne bi smelo da se dogadja.( evo slike konfiguracije Dodaj.rs - Besplatno postavljanje slika - sf.jpg).Stavio sam da se skenira (kaspersky) i nasao je 1 trojanac i 1 malware.Obrisao sam i winfast pvr ali i dalje koci.Takodje sam primetio kada igram pes da ume da zakoci i po minut kada dodje do prekida(to se pre nije desavalo).Molim sza pomoc
 
Član
Učlanjen(a)
10.11.2009
Poruka
1.654
ostecen sistem, il repair il reinstalacija, jedno od to dvoje rjesava problem
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
02.05.2009
Poruka
30.695
ja imam tu TV karticu...i imao sličan proble...sad,slabo se razumem u hardwer,ali paša,održava mi inače kompjuter od kad sam prvi kupio,instalirao mi je neku jaču grafičku.......i sad uopšte nemam tih problema........inače mi je 4 giga ram...a 32 bita mi je komp.......ako je bitno.......i 2,70 mi je procesor....ovo kažem,jer može da zeza što ti je 64 bita komp......ćerkin je tog "tipa",pa moram ponekad da joj skidam neke "posebne" drajvere.....poz od Psy-ja
 
Član
Učlanjen(a)
18.12.2010
Poruka
88
E skontao sam u cemu je problem.To mi se desava zato sto imam x64.U device menager mi se (kad noje kompatibilno) instalirao samo kao
unknown device, i onda mi ometa komp.Sad sam unistal to iz device menagera I RADIyes3.

E sad mi ostaje problem: Kako da gledam TV ?? preko kog programa ??? :thinking:
 
Učlanjen(a)
20.01.2011
Poruka
2.253
Skini si nove drivere za karticu i instaliraj.Kad si instalirao trebati ćeš izvršiti update drivera ,u alatnoj traci će ti biti otvoren alat za update samo ćeš morati potvrditi update.Driveri su ti ako je to ta kartica ovdje samo pazi da skidaš za windowse koje imaš 64 ili 32 bit sve ti piše:
Kod:
http://www.leadtek.com/eng/support/download.asp?downlineid=67&downline=WINFAST TV2000 XP EXPERT
Kad imaš instalirane drivere od tv kartice trebao bi imati iconu od programa te kad klikneš na nju izbaci ti ovakav player preko kojeg gledaš tv i ostalo,naravno na karticu moraš priključiti antenu te kako vidiš na slici trebaš odrediti kakvu tv ćeš tražiti signal analognu ili digitalnu tv DTV u postavkama morati češ uključiti pretraživač tv signala da odradi svoje kao na običnom tv i to ti je to s video ti je za priključivanje kamere kad je spojiš na karticu


 
Poslednja izmena:
Natrag
Top