problem web kamere

Učlanjen(a)
18.03.2011
Poruka
14
Cao svima, imam jedan mali problem. Kad ubacim kameru u komp, trazi mi da instalira program i pocne samo da se instalira i pise neupesno instalira,a mic oce da radi samo kad se nesto cuje sa kompa, ako vam ensto znaci window 7 mozda nesot ima veze zbog toga... Hvala unapred!:) pozz..
 
Član
Učlanjen(a)
10.02.2011
Poruka
79
Pa sigurno trebaš imat neke drivere za tu kameru... Jesi dobio kakav CD? Ako ne, odi na web stranicu proizvođača, nađi model, skini drivere, instaliraj ih i onda priključi kameru. ;)
 
Član
Učlanjen(a)
10.02.2011
Poruka
79
Sve sam uradio kako si mi rekao, ali i dalje nece, inace hvala na pomoc! :)

Jel ti neće kompjuter pronađe kameru ili je pronađe al ti ne radi?
Ako ti je kompjuter našao kameru, a trebao bi ako si dobro instalirao drivere, onda malo pročačkaj po postavkama programa za koji ti treba kamera, kao npr. što ima Skype...
 
Član
Učlanjen(a)
06.09.2009
Poruka
1.384
ako ti je USB port 1.0 a kamera 2.0 to je to

Dobar biser, mislis da bi mogao komp iz 2000-te ili 2001 da podrzi win 7?
Racunari iz tog doba su imali USB v1.1, a ni to nije uticajno na rad Web camera-e, razlika je samo u brzini prenosa podataka, koja je sasvim dovoljna za skype video.


Nego druze, proveri ti da li camera ima podrsku za win 7, ima starijih kamera koje ne podrzava win 7, odnosno nema driver-a za njih, proveri na tom sajtu ima li driver-a za win 7.
 
Učlanjen(a)
18.03.2011
Poruka
14
Dobar biser, mislis da bi mogao komp iz 2000-te ili 2001 da podrzi win 7?
Racunari iz tog doba su imali USB v1.1, a ni to nije uticajno na rad Web camera-e, razlika je samo u brzini prenosa podataka, koja je sasvim dovoljna za skype video.


Nego druze, proveri ti da li camera ima podrsku za win 7, ima starijih kamera koje ne podrzava win 7, odnosno nema driver-a za njih, proveri na tom sajtu ima li driver-a za win 7.

Da 2.00 je usb, namestio sam radi mi :)
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2012
Poruka
1.272
Cao svima, imam jedan mali problem. Kad ubacim kameru u komp, trazi mi da instalira program i pocne samo da se instalira i pise neupesno instalira,a mic oce da radi samo kad se nesto cuje sa kompa, ako vam ensto znaci window 7 mozda nesot ima veze zbog toga... Hvala unapred!:) pozz..

Ako ti se cuje sustanje sa zvucnika kad prikljucis kameru moguce da ti je taj port neispravan probaj neki drugi!
Malo procackaj po opcijama i proveri kako je podeseno!
Nisi napisao koja je to kamera u pitanju?
 
Natrag
Top