Problem u vezi sa Browseima

Član
Učlanjen(a)
01.12.2011
Poruka
2
Molim za pomoc. Imam problem sa Mozillom (mada ista prica vazi i za ostale browsere). Jednostavno ne mogu da se ulogujem na GMAIL. Izbaci mi sledecu poruku ,, Колачић вашег прегледача је искључен. Укључите га.,, Jednostavno je od jednom nstao ovaj problem niti sam ulazio u podesavanja browsera niti sam bilo sta drugo dirao. Probao sam da postupam po instrukcijama koje mi je davao google ali kolacici su bili ukljuceni. Kasnije je bila poruka ,, Ако вам ово не помогне, можете и да обришете кеш и избришете колачиће.,, Izbrisao sam sve rucno a kasnije za svaki slucaj i sa progaramom C cleaner. Sve ovo je bez uspeha. Problem se pojavljuje i na nekim FB igrama gde se napominje refresh i code error 2. Predpostavljam da je upitanju isti problem jer je poceo da se javlja u isto vreme kao i problem sa gmailom. Na kraju sam uradio i unistall svih browsera i ponovo ih instalirao ali problem je ostao isti. Molim za bilo kakvu pomoc ili neku ideju sa ovim problemom. Upitanju je Windows 7 Starter.
 
Član
Učlanjen(a)
25.05.2012
Poruka
63
Probaj da ukljucis ( dozvolis ) kolacice u Google Chrome-u, tako sto ces otici na zeljeni sajt ( GMAIL u tvom slucaju ) i kliknuti na "ikonicu" pored koje stoji broj 1 na slici ( SLIKA ), zatim na "Prikazi kolacice i podatke o sajtovima" ( korak broj 2 ) i kliknes na kolacice koji su ti prikazani na slici br.3 ( ja nemam nedozvoljenih kolacica), klikni na kolacic i "Dozvoli". Probaj, nisam siguran da ce ti pomoci, ali ipak probaj.
 
Natrag
Top