problem sa windowsom(aktivacija)

Član
Učlanjen(a)
11.04.2010
Poruka
100
evo ovako imam problem sa windowsom tako sto mi trazi pri startovanju windowsa da aktiviram windows i da imam sedam dana da ga aktiviram..kada kliknem da zelim da ga aktiviram pise da je vec aktivirn..neznam sta je probo sam sve zivo i nece sta mislite???

koristim windows XP home edition 2002 service pack3
 
Član
Učlanjen(a)
01.07.2009
Poruka
44
to je virus nađi neki alat koji će iz buta da skenira mašinu
pozdrav
 
Član
Učlanjen(a)
13.10.2009
Poruka
1.294
Ja imam originalni licence Home Edition XP. I za ovih osam godina nikada nisam imao takav problem. Proveri šta si poslednje radio od kada ti se počelo to dešavati?
 
Član
Učlanjen(a)
01.02.2013
Poruka
105
stavi stavi win 8 na komp koji podrzava win xp nista bolje neces napraviti u ovoj godini.
 
Član
Učlanjen(a)
06.09.2009
Poruka
1.388
Sto ne stavis Windows 8. Sta se maltretiras sa XP.

Nisi jedini, ali ima dosta ljudi, koji preporucuju instalaciju Win 8, otkud znas kakva je masina prvo, drugo skreces temu, covek ima problem, ako znas resi ga, takvim odgovorom koji si dao nista mu nisi pomogao, tako da uopste ne razumem takav nacin pomaganja, sad si ti lik, imas noviji i bolji komp, neko te ubedio da je win 8 najbolji OS ili bolji od XP, zato sto je noviji i ti odmah svima kazes, ma sta se zezas sa XP, digni 8-icu, ona je vrh jbt.
Kao da je XP sranje, a win 8 je nesto woooow.
Verujem da si bio klinac kad se XP i pojavio, jer da nije bilo XP-a, danas 8-icu ne bi ni video, jer su svi Windows-i njegova kopija, samo dobro ulepsana i naravno da ce OS, koji uzima gtovo 10GB imati bolju podrsku od XP-a koji jedva uzima 1.5GB-2GB, ali neznaci da je za sve korisnike bolji.
 
Član
Učlanjen(a)
17.12.2010
Poruka
222
to ti je virus najvjerovatnije.probaj skenirati komp.ako nista oboris sistem.sve sto ti treba prebaci na drugu particiju ako imas
 
Član
Učlanjen(a)
23.01.2010
Poruka
801
... otkud znas kakva je masina prvo,... Verujem da si bio klinac kad se XP i pojavio

1. Zato sto ne znam kakvu masinu ima a ima XP moze da instalira Windows 8. Ovo se zove informiranost, znanje, ili kako tebi odgovara.

2. Imam 46 godina.

3. Metla nije bolja od usisivaca, iako usisivac zna da se pokvari.
 
Član
Učlanjen(a)
01.02.2013
Poruka
105
vjerovatno imas virus.vrlo mudar zakljucak i od mene.nista mi ne pada napamet drugo.ali jedno znam ako ti komp podrzava win xp nemora da znaci da ces uopste uspjeti pokrenuti instalaciju win 8.cak i ako imas minimum 1 GB rama.
 
Član
Učlanjen(a)
28.09.2009
Poruka
856
Jaba nama svima price kada naseg clana sa problemom nema vec mesec dana ?!
Nego evo jednog od mogucih resenja, nikad se nezna: RemoveWGA
alatcich tezak samo 15 Kb i free je, ocas se nadje na netu i proba se sa njim, pa sta bude...?
gore ne moze
 
Natrag
Top