problem sa titlom

Učlanjen(a)
27.06.2010
Poruka
36
Postovanje svima....Imam jedan veliki problem..Skinem film sa torenta i skinem ujedno i titl,ali nikako ne mogu da ga ubacim na film tj ne znam kako ga ubaciti...Ja bi hteo da narezem sa titlom.Ako mi mozete pomoci bi bih vam veoma zahvalan..Hvala
 
Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.333
Obicno su titlovi u "ZIP"ili "RAR"formatu.znaci da moras da imas instalirana ta dva programa.I kada ih instaliras onda ces koci da ubacis titlove u Player koji koristis kada pustis film.Onda proveris da li titl ide normalno uz film,jer neki umeju ili da zure ili da kasne.Na playeru ima dugmad za podesavanje titla,Napred-Nazad i kada uskladis onda ga narezi na DWD.Nisu svi titlovi takvi nego poneki,Najbolje je da isprobas na DWD RW-u da li je sve kako treba pa posle na DWD,ako nece onda ubacis uz film i taj titl i kada pustas film odmah i pokrenes i titl.
 
Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.333
Izvini ispred ovih naziva stoj:Win Zip ili Win Rar.to su mali programi i ne zauzimaju mesta,a besplatni su
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
17.11.2012
Poruka
3.071
Postovanje svima....Imam jedan veliki problem..Skinem film sa torenta i skinem ujedno i titl,ali nikako ne mogu da ga ubacim na film tj ne znam kako ga ubaciti...Ja bi hteo da narezem sa titlom.Ako mi mozete pomoci bi bih vam veoma zahvalan..Hvala

Titlovi su obicno zapakovani kao sto rece jolemisa, ali ako sam ja shvatio ti bi da nalepis titl na film? Ukoliko rezes za dvd player koji cita divx obicno je potrebno da se i film i titl zovu isto na primer film.avi i prevod film.srt ili film.sub ili ima jos ekstenzija koje se slabije koriste. Sto se tice lepljenja titla pogledaj ovu temu:
Kod:
[url]http://serbianforum.org/threads/kako-nalepiti-prevod-na-divx-filmove.80021/#post-833880[/url]
 
Učlanjen(a)
27.06.2010
Poruka
36
Hvala vam puno društwo..Sutra ću pokušati pa ću javiti ishod.. : )
 
Natrag
Top