Problem sa tekstualnim kursorom

Član
Učlanjen(a)
03.02.2010
Poruka
163
Tekstualni kursor kad pišem u wordu dok treperi je suviše širok (kockast) kako ga podesiti da bude obična tanka vertikalna linija. Pravi mi probleme u vizuelnoj orijentaciji kada se treba izbrisati jedno slovo ili selektovanje riječi i sl.


hvala na odgovoru
 
Poslednja izmena od urednika:
MODERATOR
Učlanjen(a)
17.11.2012
Poruka
3.072
Da niste kliknuli insert dugme na tastaturi? Tada menja ono sto se vec nalazi u tekstu i tako ga prikazuje.
 
Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.333
Hoce da se napravi ako je uradio dvoklik na mestu kursora,onda se vraca samo jednim klikom na normalu.
 
Član
Učlanjen(a)
03.02.2010
Poruka
163
Pokušao sam i sa tasterom Insert i klikom i još nekim opcijama ali uopšte nema promjene, kursor ostaje kao mala kocka što pravi probleme koje sam naveo u ranijem postu. Evo i slike kako to izgleda. Guglanjem nisam naišao da je neko imao takav problem. Ako neko zna kako se riješiti ove dosade bio bi mu zahvalan.
 

Prilozi

  • Image 1.png
    Image 1.png
    50,9 KB · Pregleda: 5
  • Image 2.png
    Image 2.png
    53,9 KB · Pregleda: 5
Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.333
neznam sta da ti kazem,probao sam sa svim tasterima na tastaturi i sa jednim nisam dobio tako sirok kursor,jedino sa levim dvoklikom i jednim klikom vraca u normalu.Pretrazio sam i sva podesavanja i nista.
 
Član
Učlanjen(a)
10.07.2010
Poruka
38
Pokušao sam i sa tasterom Insert i klikom i još nekim opcijama ali uopšte nema promjene, kursor ostaje kao mala kocka što pravi probleme koje sam naveo u ranijem postu. Evo i slike kako to izgleda. Guglanjem nisam naišao da je neko imao takav problem. Ako neko zna kako se riješiti ove dosade bio bi mu zahvalan.
Prati sledece korake
Start-->Control Panel-->Accessiblity Options-->izaberi Display tab--> i podesi sirinu kursora na width -pomeri ovaj scroll na levo skroz

pozdrav
 
Član
Učlanjen(a)
10.07.2010
Poruka
38
Prati sledece korake
Start-->Control Panel-->Accessiblity Options-->izaberi Display tab--> i podesi sirinu kursora na width -pomeri ovaj scroll na levo skroz

pozdrav
Ukoliko ti je windows 7>
Start-->Control Panel-->Ease of Access Center-->Make the computer easier to see-->potrazi set the thicknessof the blinking set> izaberi 1 iz padajuce liste i snimi
 
Natrag
Top