Problem sa subtitleom

Član
Učlanjen(a)
02.05.2009
Poruka
10
Molim vas pomozite mi ne znam u cemu je problem. KAda skinem film i prevod sa neta i pustim na DVD playeru nece da mi ucita prevod pokusavao sam sve i nece, cini mi se kao da player ne prepoznaje taj format prevoda ( ako format prevoda u opste i postoji)
 
Član
Učlanjen(a)
22.07.2009
Poruka
1.124
Ja znam za dva formata prevoda .srt i .sub DVD player najčešće neće da pusti titlove u .srt formatu
 
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
4.109
obrnuto player neocitaje sub titlove,a srt ocitaje. moras titl koji je sub konvertovati u subtitl workshopu u srt titl. neznam u kojem programu radis, ako je convertx to dvd,on sub titl uopste nece da ubaci. nisi naveo i dali je u pitanju mozda divix. kod divixa ti i film i titl moraju imati iste nazive da bi ih mogao player ocitati. ako spajas film i titl u divixu sa virtualdubom onda moras konvertovati titl u srs format da bi mogao zaljepiti titl na film. na forumu imas tutorijal kako to odraditi.
 
Učlanjen(a)
10.10.2009
Poruka
17
evo ovako kolega i ja sam imao istih problema i muka po titlovima ali nakon muktrpnog mozganja ustanovio sam u cemu je kvaka! ako si siguran da dvd cita divix format i naravno titlove srt formata a cita ih sigurno, kvaka je u imenu datoteke ime filma i ime prevoda mora biti potpuno isto i nesmije biti duze od nekih desetak slova ! probaj pa ces vidjet da ce radit!! pozzz!!
 
Član
Učlanjen(a)
02.05.2009
Poruka
10
evo ovako kolega i ja sam imao istih problema i muka po titlovima ali nakon muktrpnog mozganja ustanovio sam u cemu je kvaka! ako si siguran da dvd cita divix format i naravno titlove srt formata a cita ih sigurno, kvaka je u imenu datoteke ime filma i ime prevoda mora biti potpuno isto i nesmije biti duze od nekih desetak slova ! probaj pa ces vidjet da ce radit!! pozzz!!

Izvinite sto guze vremena nisam bio na forumu ali posle nekoliko dana pokusavanja i sam sam ispeo da resim problem, hvala u svakom slucaju. Ne verovatno kako neki banalan problem moze da oduzi uzivanje. Jos jednom Velika Hvala:)
 
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
4.109
e onda si mogao napisati kako si uspio da rijesis problem , da i dugi clanovi foruma rijese slicne probleme. mislim da bi to bilo u redu.
 
Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
2.667
Pokušaj da izmeniš naziv titla da bude isti kao i naziv filma. To obično pomaže. Ako to ne želiš promeni plejer
na primer RadLight 4 ućitava onaj titl koji mu ti zadaš. Iz predhodnih iskustava uvek na kompu imam instalina bar 3 razičita plejera . Svaki radi nešto bolje od drugog.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
17.04.2010
Poruka
70
kako sinhronizovati titlove,naime imam film zeitgest final i imam totalnu zbrku zbog kašnjenja. havala
 
Natrag
Top