Problem sa stampacem

Član
Učlanjen(a)
20.02.2010
Poruka
14
Imam stampac samsung wifi, njegov problem je sto se instalira i otkaci usb kablom od kompa i istampa tog puta sta se trazi od njega. Vec sledeci put komp ga ne prepoznaje, nema ip adresu i new moze da se stampa pa onda sve ponovo - kaci ga usb kablom na komp, stavi ga ne prepoznavanje i tako dalje. Ovo je pocelo da se desava kada smo promenili ruter. Imali smo telekomov huawei a sad jet speed. Hvala unapred za pomoc.
 
Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.333
Verovatno bi trebao da udjes u podesavanja printera i zamenis IP adresu,sa starog na novu.
 
Učlanjen(a)
28.02.2012
Poruka
5.131
Prilikom instalacije trebalo bi da si imao opciju wi fi ili usb. Ako si izabrao opciju wi fi automatski traži da uneseš wi fi pasword svoje mreže.
 
Član
Učlanjen(a)
20.02.2010
Poruka
14
Prvo trazi da se stampac poveze kablom pa onda da se otkaci kabl i dalje nastavlja wi fi instalaciju. Ali problem nastaje kad se iskljuci iz struje ili nestane struje pa ponovo dodje tad ga komp ne prepoznaje. A inace u control panelu imam tri ikone za stampac i ne znam koja je prava.
 
Učlanjen(a)
14.01.2014
Poruka
122
Pozdrav.Imam problem sa hp modelom stampaca,od pre dva dana stalno mi javlja da je ladica za papir prazna i da ubacim papir,iako već imam u njemu papir.Zna li ko rešenje?
 
Učlanjen(a)
28.02.2012
Poruka
5.131
Pozdrav.Imam problem sa hp modelom stampaca,od pre dva dana stalno mi javlja da je ladica za papir prazna i da ubacim papir,iako već imam u njemu papir.Zna li ko rešenje?
Koji model stampaca je u pitanju? Jesi li mozda kupio drugi papir pa poceo prijavljivati da je ladica prazna?
 
Učlanjen(a)
14.01.2014
Poruka
122
Nisam obraćao paznju koji je model papira,ali ovo mi se prvi put desava.
 
Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.333
Probaj kada ubacis papir,t.j. 10 komada.Nekada nece da ocita,ako ima manje,papira,a neki stampaci opet nece previse.
 
Natrag
Top