Problem sa Skype i kamera Eye312

Član
Učlanjen(a)
02.11.2009
Poruka
6
Ljudi imam problem sa kamerom EYE 312 i Skype sve 100 puta instalirano i pokusavano. Kad aktiviram call poziv sa kim pricam on mene ekstra vidi i cuje a ja njega ne vidim niti sebe a cujem ga meni je sve zeleno gde bi trebala biti slika ne znam sta da radim donosio sam i drugu kameru i pokusavao ista situacija!! Kamera je ispravna i radi na drugom kompu!!! Ako neko nesto zna u vezi toga neka mi pomogne ili da neki predlog hvala unapred!!!

Dodato posle 4 Sati 18 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

Ljudi ako mozete pomozite znacilo bi mi mnogao da cujem vasa misljenja!!
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
02.11.2009
Poruka
6
Potrebna pomoc oko ovog posta pa ako ima neko nekakav savet neka mi pomogne!!!
 
Član
Učlanjen(a)
29.09.2010
Poruka
142
Za pocetak ako oni tebe vide znaci da ti je sa kamerom sve u redu,proveri u tools,options podesavanja za audio i video.Da bi ti video njih moras da kliknes na video calls.Pozz
 
Član
Učlanjen(a)
02.11.2009
Poruka
6
Hvala druze sve ja to uradim ali je meni zelena slika sve je uradjeno kako treba!!
 
Član
Učlanjen(a)
29.09.2010
Poruka
142
Ne znam sta da ti kazem,jedino sto mi pada napamet je da ponovo instaliras Skype..meni je jednom to resilo problem.Kazes da su sva podesavanja uradjena kako treba.Ajde ljudi javite se da pomognemo coveku
 
Član
Učlanjen(a)
05.02.2010
Poruka
198
Ako je neka od novijih verzija skajpa nema pomoci posto izgleda da je to neki bag sa novijim verzijama posto isti problem ima MNOGO ljudi,probaj sa nekom starijom verzijom skajpa...
 
Član
Učlanjen(a)
10.11.2009
Poruka
1.654
novi skajp zahtjeva jaku konekciju pa nekad zna da salje samo audio i ima puno bagova, radije se vratite na staru verziju 4. ili koja bjese
 
Učlanjen(a)
05.03.2011
Poruka
3
ako se tvoja slika vidi ,a od coveka koga zoves kod tebe se ne vidi..onda nije u redu kod pozivaoca...naravno javljas se na Video Calls...(zoves) Answer with video(se javljas)....
 
Član
Učlanjen(a)
02.11.2009
Poruka
6
Da ljudi zovem sa Video Calls i on me ekstra vidi i cuje ali ja njega ne vidim i ne vidim sebe a cujem ga ekstra inace kamera radi na drugom kompu i na 5.1 verziji skype. Na mom kompu nece probao sam i sa verzijom 5.1 i sa verzijom 4.2. Bice da je do mog kompa nesto. Sto se tice konekcije to je OK imam 2Mbps protok!!!
 
Natrag
Top