Problem sa podizanjem sistema

Učlanjen(a)
02.11.2010
Poruka
61
Kako da promijenim cd kad nemam drugi.Valja li mozda da ovaj preprzim na drugi CD.
odg brzo please
 
Član
Učlanjen(a)
10.11.2009
Poruka
1.654
ne mora da znaci, jer ako je cd ostecen na jednom dijelu preprzices istu gresku i onda nista nisi napravio
 
Učlanjen(a)
02.11.2010
Poruka
61
Nije mogao da mi prekopira cd na kom javlja cirilc recundary check kod nekog fajla B****.TT. Imam jos jedan sistem koji sam skino sa neta ali nece da mi ga bootuje a ovaj pokvareni oce.Jeli to do cd-a sto nece da bootuje jeli nesto pri narezivanju treba podesitza bootanje kad se narezuje cd ili nesto drugo
 
Član
Učlanjen(a)
27.09.2010
Poruka
229
Nije mogao da mi prekopira cd na kom javlja cirilc recundary check kod nekog fajla B****.TT. Imam jos jedan sistem koji sam skino sa neta ali nece da mi ga bootuje a ovaj pokvareni oce.Jeli to do cd-a sto nece da bootuje jeli nesto pri narezivanju treba podesitza bootanje kad se narezuje cd ili nesto drugo
Vidis da je do CD problem zato sto je ostecen.Kad kopiras bootabilan CD u programu za przenje CD ides na opciju COPY i to je to.A kad hoces napraviti bootabilan CD onda ides na opciju u programu (przacu)- ISO bootable CD.Imas ovde u pretragi operativnih sistema koliko hoces.Ako hoces mogu ti na PP napraviti slikoviti tutorijal kako napraviti bootabilan CD/DVD.A imas i ovde veoma korisno od Boki71.
Kod:
http://serbianforum.org/tutorijali/29794-pravljenje-bootable-windows-xp-sp3-sa-ubacenim-drajverima-i-programima.html
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top