Šta je novo?
SerbianForum

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

Problem sa podesavanjem brodcom 802.11b/gWLAN conekcije

• Začetnik teme zarec44
  • Datum pokretanja
Z

zarec44

Član
Na laptop hp pavilion dv6 instalirao sam windows 7 ultimate 64 bit I sve radi normalno Ali nikako da podesim navedenu karticu za bezicnu konekciju.
Probabo sam instalirsti drajvere na vise nacina ali nema konekcije I nema indikacije da je kartica ukljucena.

Da li je Neko imao slican problem I kako ga rijesiti?

O

ocalinko

Član
Nemaš drajvera za wireless. Priključi se žićno. na mjesto upitnika desni klik i properties i probaj update drajvera. Ako ti uspije isključi žično napajanje.

Z

zarec44

Član
Probao ne jednom I nisam uspio da aktiviram lan karticu!

Probao sa I opciju da je deinstaliram pa ponovo instaliram softver I drajvere I nista.
Da li je greska u postavkama?
U propertisu nema mnogo izbora.

B

bstambolija

Probaj sa nekim system info programcicima tipa HWinfo, Sandra ili slicno. Jesi li siguran da je taj hardver u pitanju. Obicno na laptopu ispod pise sta sve ima od hardvera unutra...

Z

zarec44

Član
Probaj sa nekim system info programcicima tipa HWinfo, Sandra ili slicno. Jesi li siguran da je taj hardver u pitanju. Obicno na laptopu ispod pise sta sve ima od hardvera unutra...
Na kraju see isostatic da je windows bio u pitanju.
Kada Sam instaliro 32 bitnu sedmicu sp1 ultimate skoro svi drajveri su bili tu i sve radi normalno?
Hvala na sugestijama.