Problem sa net tv

Član
Učlanjen(a)
01.10.2011
Poruka
63
Neznam jel se ovo samo meni desava ili ima jos ljudi sa istim problemom pretplatila sam se na net tv i ledi slika ne moze se gledati prekida svako 30 sekundi.Internet brzina mi je u redu provjerila sam zatim zvala sam njihov tehnicki suport nije bas od velike pomoci.Pretplatila sam se tacno prije 7 dana i svaki dan je problem sa slikom na svim kanalima.Jel neko ima neki predlog kako podesiti da na prekida
 
Član
Učlanjen(a)
30.03.2013
Poruka
5
Net TV Plus?

Ja koristim android TV box (OS android 5.0) i vec pola godine imam problema. U pocetku je slika bila dobra, a ton je kasnio i do 30 sekundi. Posle nebrojenih updatiranja appa je sada slika bezvredna, sa puno smetnji, a ton je dobar. Verovatno imaju problema sa playerom koji koriste. Ako koristis android aparat(box ili mobil) evo nekoliko saveta: proveri sa nekim appom za televizije ili appom za youtube sa Play Store-a dali kanali rade kako treba. Zatim zatvori sve appove koji opterecuju tvoj aparat, pa onda startuj NetPlusTV. Ako koristis WIFI, a router ti nije sifrovan, moguce je i da npr. neko iz susedstva opterecuje tvoj router.
 
Član
Učlanjen(a)
01.10.2011
Poruka
63
Gledam preko desktop brzina interneta mi je dobra kad skeniram na seed test .net da mi ocjenu B+.Usput sam i promjenila kanal na router prije je bio na kanal 6 default sad sam prebacila na kanal 10 samo troje korisnika na istom kanalu u citavij zgradi to ako nije podeseno kako treba zna puno usporiti internet.Imam dvije sifre tako da nije nimalo lako provaliti na moj internet prekida net tv cak i kad mi samo jedan kompjuter radi.Mislim uplatila sam unaprijed 6 mjeseci i zvala sam ih za sada nema resenja neznam vise sta da radim :(
 
Natrag
Top