Problem sa NET Framevork

Član
Učlanjen(a)
03.02.2010
Poruka
163
Imam problem sa Net framework-om ne mogu instalirati ni jednu njegovu verziju, a potreban mi je radi instalacije nekih programa koji rade na njegovoj platformi kao što je WL Messenger, CD BurnerXP i dr. OS je XP ranije je instalacija išla bez problema nakon reinstalacije OS više to ne mogu da uradim u čemu griješim?
 
Član
Učlanjen(a)
16.08.2010
Poruka
146
Nezz ja imam xp i nikad mi nije pravio probleme da nisi menjao na w7? i opiši koji ti problem izbacuje? pozz
 
Član
Učlanjen(a)
10.11.2009
Poruka
1.654
repair windowsa bi mozda bilo tvoje rjesenje, jer moguce da imas neku gresku na sistemu
 
Član
Učlanjen(a)
03.02.2010
Poruka
163
OS je XP do sada sam nekoliko puta radio podizanje istema međutim prvi put mi se ovo dogodilo da ne mogu instalirati Net framework, guglao sam već 3 dana i jedina mi je opcija ostala da na ovaj divlji XP probam da uradim Update pa da vidim hoće li onda moći da se skida.

Dodato posle 52 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

Izgleda da je Microsoft uradio da se Net framework može jedino instalirati kada se uradi update sada kada sam skinuo zakrpe (osim Genuia) vidim da ima i zakrpa NF 3.5 i 2.0 koje se skidaju putem update, nakon skidanja mogu instaliradi i WLM, CDBurnerXP i dr. programe.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
07.01.2010
Poruka
41
Ja nisam nista uspeo da skinem sa microsoft sajta,posle instalacije win7.Cak ni ''serbian theme pack''.U cemu je poenta?
 
Član
Učlanjen(a)
03.02.2010
Poruka
163
Za NikoluAlkohol Da sada se bez problema instalira jedini zaključak koji mogu izvući pošto mi je xp čist a iz 2007 je mora da su sada podesili da se NF ne može skinuti solo bez predhodnog updejta. Na novijim verzijama xp vidim da se nudi instalacija NF pa predpostavljam da ko ima noviju verziju nema tih problema dok mi stari imamo :???:.
 
Natrag
Top