problem sa nalogom

Član
Učlanjen(a)
23.10.2009
Poruka
8
Ljudi upomoć...
Nekada ranije sam na kompu kreirala korisnički nalog, kao administrator, i postavila šifru da djeca ne bi palila računar bez nadzora, e od sinoć ne mogu da uđem u nalog, lijepo mi iskoči prozorčić u kome piše da windows ne može da nađe ta podešavanja za moj nalog i da će me lijepo logovati u neki trenutni nalog, ali bilo koja promjena koju napravim na tom nalogu nakon gašenja se briše.
Naravno u ovom nalogu, koji je vrlo ružan nema ni jednog dokumenta koji je bio na partiji C, odnosno ne vidim ga... Kada sam skenirala računar našla sam neku živuljku koja pokušava da uspostavi klasičan izgled control panel-a i kao uklonila sam je...ali ništa nije pomoglo.

Ima li lijeka i pomoći?
 
Učlanjen(a)
20.01.2011
Poruka
2.253
Ljudi upomoć...
Nekada ranije sam na kompu kreirala korisnički nalog, kao administrator, i postavila šifru da djeca ne bi palila računar bez nadzora, e od sinoć ne mogu da uđem u nalog, lijepo mi iskoči prozorčić u kome piše da windows ne može da nađe ta podešavanja za moj nalog i da će me lijepo logovati u neki trenutni nalog, ali bilo koja promjena koju napravim na tom nalogu nakon gašenja se briše.
Naravno u ovom nalogu, koji je vrlo ružan nema ni jednog dokumenta koji je bio na partiji C, odnosno ne vidim ga... Kada sam skenirala računar našla sam neku živuljku koja pokušava da uspostavi klasičan izgled control panel-a i kao uklonila sam je...ali ništa nije pomoglo.

Ima li lijeka i pomoći?


Napomena: Ova tehnika će raditi samo ako Administrator nalog na PC-ju nemalozinku.

1. Restartujte računar.
2. Držite pritisnut taster F8 dok se računar startuje da biste pokrenuli prozoru Safe režimu.
3. Kliknite na Administrator.
4. Idite na podešavanja željenog naloga računara i podesite lozinke koje želiteza nalog, gde vam se neće tražiti lozinka. Unesite samo novu lozinku za nalog ukoji želite da uđete.
5. Ponovo restartujte računar.
6. Unesite željeni nalog sa lozinkom koju ste u prethodnim koracima podesili zadati nalog.
7. Eto vidite da je bilo lako!

Savet: Ako Administrator nalog nema lozinku možete da mu pristupite tako štoćete pritisnuti Ctrl+ALT+DEL u Windows XP Welcome ekranu. Otvoriće se Logonokvir za dijalog. Odatle samo ukucajte Administrator i pristinite Enter.
 
Član
Učlanjen(a)
23.10.2009
Poruka
8
Nije pomoglo,ali hvala u svakom slucaju jer mi je to dalo ideju za nesto sto je upalilo

System Restore in Safe Mode :yea:
 
Natrag
Top