Problem sa mozillom

Član
Učlanjen(a)
25.07.2009
Poruka
3
slazem se sa prethodnim postom... ona ostane upaljena u procesima ctrl+alt+del pa u procesima je nadjite i ugasute (end task) ako ne zelite da cekate tih par minuta...

inace imao sam isti problem, posle update-a je sve radilo kako treba
 
Član
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
48
Nadji drugu verziju mozile, ovu sto ti pravi probelema izbrisi pa stavi drugu verziju. Ja koristim v. 3.5.7 i nemam nikakvih problema. Javi si resio i kako.
 
Član
Učlanjen(a)
06.01.2010
Poruka
333
Vecinu problema koliko sam ja primetio prave plugini za mozilu(add-ons) kako sam ih iskljucio sve u opste nemam nikakav problem pokusajte mozda ce vam pomoci
 
Član
Učlanjen(a)
09.01.2010
Poruka
8
Ovo pomaze provereno. Udete u Contol Panel pa onda u Add or Remove Programs nadjete Mozila Firefox i izbrisete je. Zatim preko Internet Explorera nadjete Browser Opera 10.10 Beta downloadujete i instalirate. Na taj nacin svi vasi problemi su reseni. Opera ne baguje, ne trazi update, bilo kakav plug-in da instalirate, radi savrseno. Jedino sto ce traziti to je flash player i mozda shockwave player i Javu, zavisi kojim sajtovima pristupate... Pozdrav...;)
 
Član
Učlanjen(a)
17.10.2009
Poruka
203
Definitivno je bilo do njih, svi su od prilike do pre dva ili tri meseca imali problem sa mozilom i ja promenim browser.
Pa sad neznam da li da se vracam na mozilu.
Kazete da sada nema problema?
 
Član
Učlanjen(a)
19.06.2009
Poruka
405
na 3.5.7 verziji mozile nemam problema barem ih ja nemam i koristim ju otkad je izasla
 
Član
Učlanjen(a)
28.06.2009
Poruka
2
Meni je verzija 3.5.7 mnogo bolje radila od 3.6. Mozilla 3.6 cesto zakuca.
 
Član
Učlanjen(a)
05.12.2009
Poruka
6
problem

ja takođe imam problem sa firefox-om u 3.6 verziji,ali samo sa sertifikatima inače koristim windows7 ultima
 
Član
Učlanjen(a)
23.11.2009
Poruka
33
isti problem koristim 3.6 verziju a isto mi je bilo i sa 3.5.7, koristim Task Manager, i jos zauzima puno RAM-a desi se ponekad cak i do 1Gb dali se to desava jos nekome
 
Natrag
Top