Problem sa monitorom Hitno!

Član
Učlanjen(a)
17.10.2009
Poruka
203
Imam acer monitor, juce su mi neka deca zeznula nesto na njemu.
Ovako upalim monitor radi par minuta i onda zatamni sliku da se jedva nesto nazire, ugasim monitor zatim ga ponovo upalim dve sekunde prodju opet se zatamni.
Kada je ugasen desetak minuta ponovo radi par minuta i isto.
Probao sam u podesavanjima sve ali bez uspeha.
Pomozite!:(
 
Član
Učlanjen(a)
26.11.2009
Poruka
156
Pa probaj resetirati, staviti na defaultne postavke mada vjerujem da si to probao.Nema baš puno toga za podešavanje na monitoru, mislim da je to problem za servis
 
Član
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
315
e meni se tako nesto desavalo,ali ovako je meni bilo
Upalim komt....odjednom mi se nakon 30tak sekundi skroz ugasi slika,ali je monitor i dalje ukljucen,ugasim ga,onda o5 upalim i radi pa se o5 ugasi
Nosio sam ga u servis na garanciju,kad su mi ga vratili cito sam ono i kazu da mi je crkla neka lampica u njemu!!
 
Član
Učlanjen(a)
06.09.2009
Poruka
1.388
Vidi na monitoru dole gde su dugmici, nadji dugme za Auto Adjusting (ili pise samo Auto) pritisni i vratice ti sve na fabricke postavke i uskladiti sliku horizontalni i vertikalni polozaj, ako ne prihvati onda nosi u servis.
 
Član
Učlanjen(a)
11.12.2009
Poruka
110
Taj monitor je posao za servisera. Nešto mu nije u redu sa naponskim adapterom.
 
Član
Učlanjen(a)
05.01.2011
Poruka
30
To ti je najverovatnije neki problem sa napajanjem monitora, ne verujem da je nesto do podesavanja, moguce je da su otisli elektroliti.Ako je neki stari crt, po meni je isplativije da ga bacis i da kupis polovan crt, jer ce ti majstor vise naplatiti ruke, nego sto monitor vredi, ako je nesto vrednije nosi u servis.
 
Natrag
Top