Problem sa laptopom hitno

Član
Učlanjen(a)
01.07.2009
Poruka
10
Imam laptop MSI EX 610.Imao sam problem sa kulerom (bio je dostabucan), prikljucak za USB je prekidao prilikom rada i prikljuckom za napajanje (upao je unutra i laptop nije mogao da radi kada se ukljuci u struju, samo je radio na bateriju) i odneo sam laptop u servis - prodavnicu gde sam kupio racunar. Popravili su mi napajanje i kuler, izlomili taj USB prkljucak sto je prekidao pri radu ali mi sada ne radi ni tastatura, kao da je zaglavljen neki taster. Sistem se normalno podigne ali kad dodje do login linije na mestu za pasword odmah pocne da ukucacva nesto, kao da se drzi pritisnut taster. Jel mi moze neko reci u cemu je problem?:help:
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
10.11.2009
Poruka
1.654
problem je sto ti nisu dobro namjestili tastaturu kada su ga sklapali i ocigledno da su zaglavili neki od tastera, ako smijes sam da otvoris svoj laptop, otvori ga i pogledaj kako su rasporedjeni, probaj malo tapkati po njemu, ne jako vec lagano, zatim ponovo namjesti. ono sto bih ja jos pokusao je da kada bih otvorio laptop odnosno rastavio, upalio bih ga pa isprobao, jer moguce je da kada se zaklapa odnosno zatvara da se zaglavi jedan od tastera. malo je to nezgodno raditi ali ako ne zelis u servis pokusaj :)
 
Član
Učlanjen(a)
01.07.2009
Poruka
10
Pokusao sam ali i kad izvucem tastaturu sa laptopa i ukljucim ga on i dalje na login liniji kuca " ; " i non stop pisti, pa me brine da nije neki ozbiljniji kvar. Pokusao sam i da prikljucim tastaturu sa kompa ali on i dalje to isto radi
 
Član
Učlanjen(a)
15.12.2009
Poruka
125
Nosi ga ponovo u servis jer su koliko mogu da zakljucim oni upravo odgovorni sto sada imas problem sa tastaturom... Nisu ti dobro namestili tastaturu pa sada neka ponovo nameste genijalci...
 
Član
Učlanjen(a)
27.09.2010
Poruka
229
To je 100% mehanicki kvar,najbolje je da ga odneses ponovo u servis.
 
Natrag
Top