Problem sa kompom

Član
Učlanjen(a)
29.10.2011
Poruka
346
Jutros vidim na taskbaru (pored sata) obavestenje da trebam da resetujem komp zbog nekih apdejtova,to i uradim.
Kako sam zurio napolje ostavim tako komp samo mu ugasim monitor.
Kada sam se vratio kuci vidim komp radi upalim monitor ono nista sve crno I na monitoru pise da nema signala,kako mi je komp povezan i sa tv - om upalim tv prebacim na ulaz sa kompa I isto pise da nema signala.
Gledajuci u komp vidim da se ne pali lampica od hdd - a.
Pomislim nesto se sjebao hdd to jest ssd.
Posto imam jos dva hdd - a sa instaliranim windowsima probam ih jedan po jedan ali opet isto.
Prilikom paljenja kompa cuje se jedno biiip I na monitoru izbaci ono listanje komponenti I tu pokaze ssd/hdd (zavisi sa kojim pokusavam da upalim komp) ali posle toga samo izbaci da nema signala I opet lampica od ssd/hdd ne svetli.
Probao sam I da menjam kablove na diskovima ali opet isto.
U kucistu svi ventilatori rade,rade I na grafickoj.
Da mozda nije crkla graficka(kako to mogu da vidim)ali njeni ventilatori rade?
Skidao sam I bateriju sa ploce I posle par minuta je vratio ali nista se ne desava.
Sta bi mogao da bude kvar?

Uspeo sam da ga upalim,sta se desavalo ni sam ne znam uglavnom kada sam opet probao upalio se i izbacio je da se radi apdejt i da je stigao nesto tipa 70 i nesto %,odradio je do 100 % i upalio se.
Sta mu je bilo stvarno mi nije jasno :(
Da primetio sam da mi je bio ukljucen usb u usb hubu (prebacio sam bio 2 filma na usb da bi ih odgledao na tv - u) i bio sam zaboravio da izvucem usb kada sam radio restart kompa ali ne verujem da je to mogao da bude razlog svemu ovome?
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
19.07.2020
Poruka
372
Moguce da je do update-a, pogotovo ako si na windows 10,ja sam imao slican problem posle update-a nije hteo da mi cita graficki drajver,vec me je prebacivao na integrisanu.
Hoce oni nekad da zeznu stvar sa tim silnim azuriranjima.
 
Natrag
Top