Problem sa iphon 3GS

Učlanjen(a)
03.01.2014
Poruka
32
Treba mi pomoc u vezi ubacivanja softvra u iphon 3GS,gde mogu da skinem softver i kako da ubacim? Hvala unapred
 
Učlanjen(a)
20.09.2014
Poruka
1.861
Nece ti odgovore jel si tezak na zahvale...bar moje misljenje, jbg...

.
..
...
...status Baster one...
 
Učlanjen(a)
03.01.2014
Poruka
32
Odradim restore preko itunes programa i kad on to sve zavrsi onda mi na telefonu izadje da podesim jezik,zemlju to sve odradim ali nece nikako da odradi aktivaciju iphona,ova slika mi izadje na itunes
iphone.png
 
Učlanjen(a)
20.09.2014
Poruka
1.861
Hej Caci, da te tako nazovem u prevodu, vidi, ja sam se malo nasalio u onom mom postu, ali kolko vidim jos nisi dobio adekvatan odgovor. Ajde sad ako te ne mrzi, reci jel si uradio dzeilbreak na tom telefonu, pa da vidimo sta moze da se uradi. Evo sta se meni desilo, nadjem ja neki preimerak Ajhon 3g i pocnem da ga malo mezim kroz ruke, pre nekih deset dana. Normalno instaliram itunes i sve to, ali sam bio nezadovoljan. Prejasem ceo internet i skinem gomilu programa koji nasilno ubacuju igre direktno u fon, bar kobajagi. I normalno predrndam ga, i sta cu sad posto vise nije mogo da ga detektuje ni Itunes, ja uzmem i uradim mu taj Dzeibreak, i sad brajko mili mogu da pustam sto hocu na njemu i filmove i igre.
Najsrecnije je sto sad sa Cydia, moz da skidas besplatne aplikacije, gomile.
Igre moze da skines odavde, ako si ga dzeilbrekovao.
Kod:
[URL="http://iphone.mob.org/p8-iphone-4.1/"]http://iphone.mob.org/p8-iphone-4.1/[/URL]
Samo pretisni download i skidaj, sve radi, samo moras da gledas da igrice zadovoljavaju IOS na tvom fonu. Normalno, ove igre ne moz da instaliras preko Itunes, nego preko drugog programa, koji je neces verovati 1MB u velicini. Ali da ne duzim, ako se odlucis da ga brejkujes javi, postavi koji ti je IOS, na njemu, pa da zaverglamo, kolko mozemo.
Ukoliko si vec poso zavrsio, onda je ovaj post bezvredan, mislim nastavak sto sam hteo da dopisem - manual naucen u ovih deset dana, pa svejedno uzivaj.

P.S. ej, a koje igre ima, sad razumem one redove ispred Iphone-a.
1_nba_2k16.jpg

1_grand_theft_auto_3.jpg

1_assassins_creed_identity.jpg

Inace pogon mu je Linux Debian, pa moze da vrsljas uzduz i popreko, sa pomocnim alatima iz konzole ili pretrazivaca, ko na Winu.
 
Natrag
Top