Problem sa internet vezom kada pustim Youtube!

MODERATOR
Učlanjen(a)
17.11.2012
Poruka
3.073
Mozes da iskljucis chrome-ov pepper flash i da koristis adobe flash player. Probaj u drugom browser-u da li zeza, verovatno nisi uklonio internet explorer, ili instaliraj firefox, operu ili sta god drugo...
 
Član
Učlanjen(a)
12.12.2009
Poruka
10
Imao sam identican problem mesecima koji mi je resio kolega sa drugog foruma! Sve sto treba da uradis je da deinstaliras AVG.
Pogledaj PP imas link ka toj temi !
 
Član
Učlanjen(a)
07.08.2013
Poruka
282
Ako je neko imao isti problem ili zna resenje problema molio bih za pomoc,a problem je sledeci.
Internet mi radi bez problema sve dok nepustim youtube,onda mi na pola gledanja prekine konekcija a pokazuje mi da je sve uredu sa konekcijom i onda moram da restartujem komp. da bih proradio internet.
Koristim adsl net 10,nisam imao problema sve do nekih pre 2 dana cak sam oborio i sistem mislio sam da je do njega koristio sam windows 7 x64 a sada imam windows 7 x86 i isti je problem!
Koristi 64 bitni sistem ako imas 64- bitni CPU. I to ti nema nikakve veze sa sistemom. Problem ti je do verzije flash playera u tvom browseru, tj. Google Chrome.
 
Član
Učlanjen(a)
12.12.2009
Poruka
10
Nema veze sa fleš plejerom niti sa Chrom-om,dešava se isto i sa drugim pretraživačima. Imaš na ******** više rešenih tema o tom problemu koji se javlja kod AVG korisnika. Pričam iz ličnog iskustva a ti nagađaš.
 
Poslednja izmena od urednika:
Učlanjen(a)
22.04.2013
Poruka
728
AVG sam presto koristiti pre mnogo godina kada mi je uzimo oko 300Mb memorije i od tad nikad vise AVG neces mi usporavat komp :)
 
Natrag
Top