Problem sa install_flashplayer11x32

Član
Učlanjen(a)
19.02.2013
Poruka
100
pozdrav imam win8 pro i nikako da instaliram install_flashplayer11x32 jednostavno ne prihvaca instalaciju u cemu je kvaka gledao sam postavke u redu su gdje jos treba sto podesiti da mogu instalirati flashplayer
 
Član
Učlanjen(a)
12.08.2013
Poruka
30
Ovo sto je Jovica pomenuo nisam bas siguran u to, koliko ja znam flash player ti treba za browser tako da browser odredjuje da li ti treba 32 ili 64 bitna verzija (neka me neko slobodno ispravi ako gresim). Vecina browsera su 32 bitni. Evo mozes pogledati ovde ima bas objasnjenje za win8. Srecno pa javi sta si uradio :dtyste:.
Adobe Community: How do I install Flash Player on Windows 8?
 
Član
Učlanjen(a)
19.02.2013
Poruka
100
drustvo nisam nista napravio da vidio sam video zapis isto sam tako napravio i opet nista i skinuo Windows8-RT-KB2880289-x86
i napravio abdejt i opet nista pa sam skinuo firefox-26.0a1.en-US.win32.installer-stub i opet nista da svaka stvar koju sam prije napravio radio sam restart kompa i nista nis napravio idem sada videti dali kada stavim linux dali cu imat te muke javim kasnije kada dignem linux pozzzzz svima
 
Član
Učlanjen(a)
12.08.2013
Poruka
30
Cekaj nemoj zuris sa menjanjem sistema. Pod sve si uradio i nista, pod nista na sta tacno mislis, jel ti izbaci neku gresku ili nesto? Koliko sam je razumeo iz onog videa flash player ti je integrisan u internet explorer tako da bi preko njega trebalo sve lepo da radi. Ukoliko ni tako nece treba da prebacis iz kako ga oni nazivaju Windows store mode tj. onaj metro izgled u desktop mode.
Using Flash Player on Windows 8 with Internet Explorer - YouTube
 
Član
Učlanjen(a)
19.02.2013
Poruka
100
dobro da sam procitao post i isao provjeriti da vidim dali radi flesh na internetexploreru kada ono tu radi e sada zasto neradi na mozili jer ja sve radim preko mozile jer ju ubrzam pa mi tu sve brze radi to jest otvara i sada u cem je caka na mozili neradi a na internetexploreru hm sta raditi sada daa mi proradi na mozili
 
Član
Učlanjen(a)
07.08.2013
Poruka
282
Cekaj nemoj zuris sa menjanjem sistema. Pod sve si uradio i nista, pod nista na sta tacno mislis, jel ti izbaci neku gresku ili nesto? Koliko sam je razumeo iz onog videa flash player ti je integrisan u internet explorer tako da bi preko njega trebalo sve lepo da radi. Ukoliko ni tako nece treba da prebacis iz kako ga oni nazivaju Windows store mode tj. onaj metro izgled u desktop mode.
Using Flash Player on Windows 8 with Internet Explorer - YouTube
Priznajem pogrijesio sam. Ne postoji x86 i x32 flashplayer.
Hvala sto si napomenuo ;)
 
Član
Učlanjen(a)
07.08.2013
Poruka
282
Član
Učlanjen(a)
12.08.2013
Poruka
30
Priznajem pogrijesio sam. Ne postoji x86 i x32 flashplayer.
Hvala sto si napomenuo ;)
Cek cek sad, nisi tu pogresio naravno da postoji 32(x86) i 64 bitna verzija. Samo sto koju ces skinuti ne zavisi od verzije os nego od browsera. Mozes da instalirasom 64 bitni flash player ako si na 64 bitnom os ali ukoliko je 32 bitni browser flash player nece raditi zajedno sa tim browser

@jopidane3

Probaj ovako predji na desktop mode skini firefox na kom jeziku zelis za win i instaliraj, zatim idi na adobe sajt preko mozile, sajt ce sam da ti detektuje verziju browsera i sistema i pripremice ti odgovarajucu verziju flash playera, kad i to instaliras i ako opet ne radi onda stvarno ne znam odustajem sorry. Srecno, javi.
Mozilla Firefox Web Browser — Download Firefox in your language — mozilla.org
Adobe - Install Adobe Flash Player

 
Član
Učlanjen(a)
19.02.2013
Poruka
100
vecer svima sve sam to pokusao i preko mozile i preko internetexplorera i nista i nakraju odustao sam od svega :fool: glava me boli i ponovo stavim drugi xp sp3 i da vidim dali ce sada uspjeti sa fleshom vjerujte mi opet nista :???: ko da mozila vise ne podrzava a na cromi i na internetexploreu normalno radi :) ja naucio sa mozilom raditi kada vec 15 god koristim mozilu a ovo sada mi nije jasno sta se desava sa mozilom sam vec 15 god radim instalaciju windowsa i nikada problem evo sve do sada.

pozdrav svima i hvala na pomoci
 
Natrag
Top