Problem sa instalacijom XP

Član
Učlanjen(a)
23.01.2010
Poruka
10
Imam problem sa instalacijom OS Windows XP,
kad pokrenem instalaciju iz Boota dodje mi do onog da odaberem dali zelim instalaciju ili repair sta god od to dvoje da odaberem samo mi dodje da pretisnem F3 za izlazak iz instalacije tako da nemogu instalirati.Probavo sam i sa XP sp2 i SP3 ma vise CD koje imam probo sam ali bezuspjesno probavo sam i sa startap disketom ali nemoze ni windows 98 da se instalira.Sad sam evo instaliro windows 7 ali i sa njim imam problema pri pokretanju racunara nekad hoce nekad ne.Da nema kakvih virusa ilio neznam ni ja vise sta je u pitanju
 
Član
Učlanjen(a)
21.03.2010
Poruka
61
Na hardu moras da imas jumper na mestu master, ubacis disk u komp, resetujes ga i radis boot preko diska, moras da uradis format harda NTFS i na formatiranoj particiji instaliras windows. Mozda ti diskovi sa instalacijom nisu dobri, mozda su grebani pa citac ne moze da ih ubaci...
 
Član
Učlanjen(a)
22.02.2010
Poruka
5
Probaj da iz BIOSA iskljucis hard i sa formatizacijom particije na kojoj instaliras preko BOOTabilnog diska pokrenes instalaciju. Na prvom resetu u djes u BIOS i ukljucis hard i sve ponovo isto!!!
Imam problem sa instalacijom OS Windows XP,
kad pokrenem instalaciju iz Boota dodje mi do onog da odaberem dali zelim instalaciju ili repair sta god od to dvoje da odaberem samo mi dodje da pretisnem F3 za izlazak iz instalacije tako da nemogu instalirati.Probavo sam i sa XP sp2 i SP3 ma vise CD koje imam probo sam ali bezuspjesno probavo sam i sa startap disketom ali nemoze ni windows 98 da se instalira.Sad sam evo instaliro windows 7 ali i sa njim imam problema pri pokretanju racunara nekad hoce nekad ne.Da nema kakvih virusa ilio neznam ni ja vise sta je u pitanju
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top