Problem sa igricama

Mlada nada
LEGEND
Učlanjen(a)
08.04.2010
Poruka
1.292
Imam problem sa igricama.Posle 5-6 minuta igranja pocnu da sjeckaju.
Evo moje konfiguracije:
CPU:AMD Athlon(tm) 64 X2 Dual Core Processor 6000+ 3.10GHz
RAM:2GB
Graficka:ATI Radeon HD 4670 GB
U pitanju su slabije igre CS 1.6(kad igram sa botovima),NBA2003,GTA San Andreas...
Ovaj problem sam imao i na XP i na Win 7.
 
Učlanjen(a)
01.11.2010
Poruka
27
na toj konfi crysis warhed na srednjim detaljima ne smije da secka, jer tu smo negdje a ja ga vrtim fino
si gledao temperature komponenta usred seckanja ?
ima li izbacivanja, errora ili samo steka ?
probaj staviti crysis ili nesto takvog pa pucaj u nesto sto ce explodirati ako u trenutku explozije kad bljesne vatra zasteka do grafike je
inace imam istu grafu i odlicna je, mada stara, do sad je sve odvrtila kako treba osim mafije 2, a i to sam rijesio overclockom
cek sta ti onaj GB znaci kod grafe. 512mb ima zar ne ?
pokreni catalyst center, cpu-z kako se vec zove za temp procesora, sistema, memorije. i na kraju igru.
cim pristeka, ctrl alt del,tu vidis kolko sta zauzima cega i je li problem u resursima, u catalystu ona zadnja opcija kaze temp grafe, i u ovom cpu... tem svega ostalog.
moras naici na problem
 
Mlada nada
LEGEND
Učlanjen(a)
08.04.2010
Poruka
1.292
Hhehehe kod mene pise 1024 mb sto je 1 gb .
Evo sliko sam task manager i everest u trenutku kad igrice pocnu da sjeckaju :D
capturewel.png
 
Motherfucker xD
Član
Učlanjen(a)
30.08.2010
Poruka
587
Nzm brate do cega je ..... i meni je se to desavalo jer sam dodavao SKINOVE xD ...... a ja jos imam i LAP-TOP ..... ali sad sam uzeo KGB-ov CS i nemam problema cak sam dodao i skinove jos drzim i serw i Nelaguje nikad :D ...... probaj smanji detalje .....

Najbolje ocisti comp od virusa :D
 
Član
Učlanjen(a)
22.07.2009
Poruka
1.124
Možda ti se nekog đubreta zaleglo u komp, znači skeniraj anti virusom i anti malwareom. Uz to možeš ga i pokušati očistiti sa System Ninjom i nCleanerom.
 
Mlada nada
LEGEND
Učlanjen(a)
08.04.2010
Poruka
1.292
Ne dodajem teme skinove za cs.I ja koristim KGB-ov CS ali laguje :D .
@tntboy probacu.
 
Mlada nada
LEGEND
Učlanjen(a)
08.04.2010
Poruka
1.292
Možda ti se nekog đubreta zaleglo u komp, znači skeniraj anti virusom i anti malwareom. Uz to možeš ga i pokušati očistiti sa System Ninjom i nCleanerom.
Evo probao sam i nista :(
 
Član
Učlanjen(a)
16.03.2010
Poruka
542
istu grafu imam atlonx2 2.1 znaci nema sanse da secne,verovatno ti je grafika pred smrt :) nevidim sta bi drugo moglo da pravi problem!
jedina igra koju uopste nisam mogao da igram od starta sa svim na minimumu i na 800x600 nije htela je james bond zadnji deo ali mislim da je do igre jer mi sve druge cepaju.sad sam presao dead space 2 na normal i posle 4 sata igranja mi nije ni trepnuo.
testiraj tu graficku na nekoj jacoj konfiguraciji, ako ti se isto desi to je to ili jednostavno ako ti neki drug ima slicnu ili slabiju grafiku stavite je kod tebe u komp pa vidite dali ce isti problem da pravi.
 
Mlada nada
LEGEND
Učlanjen(a)
08.04.2010
Poruka
1.292
istu grafu imam atlonx2 2.1 znaci nema sanse da secne,verovatno ti je grafika pred smrt :) nevidim sta bi drugo moglo da pravi problem!
jedina igra koju uopste nisam mogao da igram od starta sa svim na minimumu i na 800x600 nije htela je james bond zadnji deo ali mislim da je do igre jer mi sve druge cepaju.sad sam presao dead space 2 na normal i posle 4 sata igranja mi nije ni trepnuo.
testiraj tu graficku na nekoj jacoj konfiguraciji, ako ti se isto desi to je to ili jednostavno ako ti neki drug ima slicnu ili slabiju grafiku stavite je kod tebe u komp pa vidite dali ce isti problem da pravi.
Nemo' da me plasis , i ja sam primjetio da se graficka ponasa cudno u poslednje vrijeme kada palim komp cuje se nevjerovatno glasno ,otvorio sam komp kad ono kuler od grafe prljaaaaaav.Da nije mozda do toga :D ,ako jeste zna li neko mogu li da ga ocistim kao i od CPU-a i kako
 
Mlada nada
LEGEND
Učlanjen(a)
08.04.2010
Poruka
1.292
Evo danas sam install Prince of Persia Warrior Within i igrao sam 3 sata bez prekida na High i maksimalnoj rezoluciji i nije ni jednom sjecnula.Kasnije pokrenem CS ,posle 5 min ubi lag(igrao sam sa botovima).:dntknw:
 
Natrag
Top