Problem sa grafikom ili igricom ???

Učlanjen(a)
10.01.2016
Poruka
4
Imam jedan problem sa grafickom kartom ili igricom. Prvo da pocnem od konfiguracije koju imam :

Maticna : MSI G41M - P26
Procesor : Intel Core2Duo E8200 2.66GHz / 6MB cache / 1333 FSB
Ram : 3GB DDR3 1333MHz
Graficka karta : Ati Radeon HD 5870 1GB GDDR5 256bit
Hard : 2x 500GB
Napajanje : original 550w
(postavio sam i sliku kucista)

zrzIbrK0hvOphuoZF1ktY3EGHltM1V6Wf9vsZ2cYNiPJeHliEdaTgnqoeI8AUPGnqvskPb_TkJoZigE7XSbXPHvJsMreeHwUsr4cq681Vnl_CwNbUjx6nU-Axl39m2xmg_dJWmjlC01ooWgrcvZHDBKN_y9VuvHfmltUye9jxNryUYYVac_0tDl-EnUpc7D74SAoYGHA0IxAF6rPWeyeiBCmBeh4HhRvJIo5W8n-ADAV7JFJ4WIpSNUvF9ZB7_pGXwGSKjfGgFEVoVgunySeBacm2wiGQgv8lej77a1i5zjXK0jR61W--5OWWetWUzNq1YjW-vWYKwwEHGccE_dIeabIz-QGwIYmykTQG_YeYDItOmw2Ijspz6Iob_jhTPxwDA-bqCUIvILvy_iCuUbrtXInTyQHJovRdpBfZInNpKbN4Pv7tIZkwnUPyYXJKI8Nb0yeTEaNelDdgF8JpdrTgp-Mw4osyAIZKNQqBoEFeekSsmIWIndUdvZfrOxWksscGMeziuRLZGI_OwNcLuS3_VpfntzDtp7KqBnOrFLindI8JsikpEB0TKo041DGJ-L_UQ0=w1743-h980-no


Javlja mi se problem bilo u W7 ili W10 od kada sam kupio ovu grafiku (pre 10 dana) da kada instaliram igricu Euro Truck Simulator 2 i pokrenem je radi normalno i tako radi sve dok skroz ne izbrisem profil i kreiram novi i onda pocne da baguje zesce, a to mi se u GTA IV ili bilo kojoj drugoj igri ne desava... Onda srusim windows ponovo instaliram sve i radi OK dok naravno ponove ne izbrisem profil i kreiram novi. Da li neko zna do cega to moze da bude a inace ovako komp radi savrseno ?
 
Član
Učlanjen(a)
13.07.2012
Poruka
429
Definitivno je do igrice. Ima bag sa profilom. To se resava "crack fix-om", ali po meni ti je bolje resenje da odes na oficijalni sajt ETS2 i skines igricu. Skines Patch i crack za patch i to je to. Sibaj. Ako ti nesto nije jasno javi mi se na PP da ti pustim par dobrih linkova odakle sam ja skinuo sve. ;) Pozdrav
 
Učlanjen(a)
10.01.2016
Poruka
4
Igrica mi je fenomenalno radila sa starom grafom, juce sam vratio staru nju da probam i sve je radilo perfektno, onda vratim ovu novu i evo ga opet, secka UZAS, a drajveri su ok, sve je ok, instalacija skinuta sa ETS2 sajta, samo je odatle i skidam... msm ne razumem.
 
Član
Učlanjen(a)
13.07.2012
Poruka
429
Eto ga sad! o_O Ja i dalje mislim da je do igrice, ali proveri onda drivere od grafike. Mogu da te zezaju i modovi ako ih koristis. Ne podudaraju se svi pa te izbacuje iz igrice, secka itd. Ako koristis modove i neki pec gledaj da ih sve iskljucis i polako jedan po jedan ukljucujes i pustas u igru.
 
Učlanjen(a)
31.05.2014
Poruka
278
Pogledao sam sada na GameDebate-u mozes Medium or High (za high ti treba 4 gb ram-a) ali mozda putem brisanja profila vrati se sve na najvise pa ti zato secka.Barem ja tako mislim.evo i obrazlozenje: Neke igrice putem brisanja profila vrate sve na najvisa podesavanja,a za ETS 2 ti na High treba 4 gb ram-a ali ti imas 3gb i mozda zato ti secka. :D http://www.game-debate.com/games/in...+1024MB&ram=3&checkSubmit=#systemRequirements Dal nisam pogresioo kod upisivanja komponenti
 
Učlanjen(a)
10.01.2016
Poruka
4
Kada podignem siatem prvi put, tj reinstalirao sam ga, instaliram sve pratece programe koje koristim i dodje na red ETS2 instaliram igru, krekujem, instaliram oba DLCa East i Scandinaviu i pokrecem, zatim pravim profil, igra se ucitava, ulazim u settings za grafiku i setujem sve na max... i sve radi besprekorno, i to tako radi recimo 5 dana i onda sesti dan ja sedam, palim igru, sve je normalno, vozim, vozim i vozim i desilo mi se da ogrebem malo kamion i ja kao ma sacu da napravim novi profil pa polako iz pocetka... i tu krece JE..NJE :(

Sad samo cekam kako ce neko reci ti pazi kako vozis.. HAHHHHA :D
 
Učlanjen(a)
31.05.2014
Poruka
278
Mozda je do nekih modova.Koja je verzija igre?Instaliraj neki update.Probaj sa instaliranjem druge verzije.

I zaboravih mozda je do DLC-a , Da li si probao na low ili medium?
 
Poslednja izmena od urednika:
Učlanjen(a)
10.01.2016
Poruka
4
Modove ne koristim, a probao sam i bez DLC-ova, probao sam i sa manjom rezolucijom, i sa minimum settings grafikom, ma znaci nistaaaa, on tera svoje. A kada vratim staru Sapphire Radeon HD5570 sve radi ok, doduse u medium setting,a li radi, cak i na High cepa, a ova Radeon 5870 ne moze, stvarno bezveze :(

Mozda je i do rama i procesora, da tu nesto nije kako treba, mada ne verujem. Izgleda da mora da kupim nov komp :)
 
Natrag
Top