problem sa grafickom

Član
Učlanjen(a)
19.11.2009
Poruka
31
OK. Hvala pro-guglacu.

Dodato posle 5 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

OK. Hvala pro-guglacu.

Dodato posle 46 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

OK. Thanks. Proguglacu!
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
12.09.2009
Poruka
46
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
18.06.2012
Poruka
1.272
Dobro vece ljudi imam problem sa grafickom,predpostavljam,pa vas molim da mi pomognete.Imam ovu graficku MSI SRBIJA – Grafičke kartice - N440GT-MD1GD3/LP ,kad pokrenem Indijanu Jones izbacuje mi ovakvu poruku
http://www.dodaj.rs/f/3D/Dm/1zyf2mv1/kodc0172.jpg da li neko moze da mi kaze o cemu se radi?Hvala
A da,a kad je igram sa ovom MSI Global – Graphics Card - NX8600GT Twin Turbo grafikom sve je ok.Recite mi koja je bolja od te dve graficke

Apdejtuj drajvere za tu graficku1
Posle skini program direct x web insstaler pokreni ga i pusti a odradi svoje!
Ne bi trebalo da posle imas taj problem!
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
17.11.2012
Poruka
3.070
Sto se tice tih asusovih ploca, taj problem se javlja iz milion jednog razloga, sudeci po netu. Razbijao sam glavu mesecima, dok na kraju nisam utvrdio sta je bio problem. Isprobavao sam sve komponente na drugim racunarima, ukljucucjuci i napajanje, a ipak na kraju je resenje bilo zamena napajanja. Tako da mozes da probas sa drugim napajanjem, pa mozda ta stara graficka i da sliku. Zahvaljujuci tom problemu sam naucio pola stvari koje znam o racunarima :D Kasnije sam jos par puta naisao na isti problem i u skoro svim slucajevima je bilo do napajanja. Pozdrav!
 
Učlanjen(a)
12.11.2013
Poruka
13
Moras tacno da proveris one "pinove" na ploci i da saznas jer ti graficka ima PCI v1 , PCI v2 (najpoznatiji ulazi) , na primer ja sam svoju graficku Ati Radeon 3600 HD Series 1GB DD2 preforsirao pa joj je otiso kondenzor , prva stvar je bila crveni pikseli po ekranu koji se nasumicno postavljaju po ekranu , druga stvar je crni ekran na oko 10 sekundi i posle poruka Ati Radeon 3600 HD Series has stopped working and succesfully recovered, a treca stvar je bila siva slika (kao na televizoru bez prijemnika) na 1 sekundu i restarovanje sistema ali ne obicno nego kao obaranje , kao da je nesto mrckano u biosu , i na kraju gotovo :( a sluzila je dobro ;(
 
Član
Učlanjen(a)
17.12.2010
Poruka
222
to ti je mozda do monitora.mozda ti je cak otisao i kabal koji povezuje komp i graficku ili je crkao ulaz.(dvi ili vga)
 
Natrag
Top