Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
Ne znam u cemu je problem, ali preko Chrome-a nema sanse da pristupim forumu. Konstantno bus - boat...Sada sam probao preko Edge-a i bez problema sam usao.

I Edge je baziran na Chromeu. Kod mene se na Edgeu (upravo sada sam na njemu) ponavlja isto), isto je i na Firefoxu, isto je i kada se pokuša ulazak na forume preko mobilnog.

Blokiraju se domaće IP adrese, dakle napad je krenuo i ide s ovih prostora.....

To moze biti i clan foruma,ili neko ko je banovan na duze vreme.

Upravo tako. radi se o nekome ko je član i ovog i foruma BD (Balkandowload) - neko ko voli da pravi igranke... (kreten)
 
Član
Učlanjen(a)
07.05.2013
Poruka
374
Da, sad su mi se i na Edge pojavili brodovi, onda kada sam pisao ulazio sam nekoliko puta bez problema...Svasta...
 
Učlanjen(a)
15.10.2018
Poruka
217
Ako može sugestija, da se mrziteljima ne pridaje više na značaju i prestanemo da se žalimo ovdje jer je upravo to ono što želi da postigne, da se osjeti moćan i bitan. Možemo samo da se nadamo da će mu dosaditi i da će se vratiti svojim uobičajenim aktivnostima kao što su podapinjanje penzionerima na pješačkom, šutanju mačića i kučića....
A do tada nam ne preostaje drugo nego da klikamo avione, kamione,semafore...
 
Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.317
Ako može sugestija, da se mrziteljima ne pridaje više na značaju i prestanemo da se žalimo ovdje jer je upravo to ono što želi da postigne, da se osjeti moćan i bitan. Možemo samo da se nadamo da će mu dosaditi i da će se vratiti svojim uobičajenim aktivnostima kao što su podapinjanje penzionerima na pješačkom, šutanju mačića i kučića....
A do tada nam ne preostaje drugo nego da klikamo avione, kamione,semafore...
Meni se cini da bas treba razgovarati i kritikovati dileju,dok ne shvati koliko je nisko pao.
 
Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
Ako može sugestija, da se mrziteljima ne pridaje više na značaju i prestanemo da se žalimo ovdje jer je upravo to ono što želi da postigne, da se osjeti moćan i bitan. Možemo samo da se nadamo da će mu dosaditi i da će se vratiti svojim uobičajenim aktivnostima kao što su podapinjanje penzionerima na pješačkom, šutanju mačića i kučića....
A do tada nam ne preostaje drugo nego da klikamo avione, kamione,semafore...

Možda bi tako i trebalo, da nije činjenice da bi baš to, ignorisanje, još više ga izazvalo.

Meni se cini da bas treba razgovarati i kritikovati dileju,dok ne shvati koliko je nisko pao.

Nažalost ni to nije rešenje. Jer će onda dileja pomisliti da je uspeo..

Shvatite, on se sveti jer su njega banovali (ili nisu) a on je "toliko zaslužan" za otvaranje foruma... Povređen mu je ego.
 
Učlanjen(a)
01.12.2016
Poruka
25
Sta predlazete koji alternativni pregledac koristiti na android phone-u? Bas je problem kod Chrome-a?
 
Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
Sta predlazete koji alternativni pregledac koristiti na android phone-u? Bas je problem kod Chrome-a?

Nije samo chrome u pitanju, svi browseri su pogođeni ovim ludilom. Ujedno, sve i da jeste problem u chromeu (a nije) retki su browseri koji ne koriste chrome engine...


Da.Mozda se ne treba ni obazirati.Bitno je da moze da se udje na Forum.

Ne bi trebalo, ali ovo neće prestati jer kreten (koji voli da pravi "igranke") neće prestati..

Takvi kao što je onaj koji stoji iza ovog "hakerskog" napada, ne prestaju dok ne dobiju realne (virtualne je već dobio banovanjem) batine, polomi mu se šta god da koristi od opreme....
 
Natrag
Top