Problem sa formatiranjem

Član
Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
1.407
Recimo u sahu postoji pravilo da je sah najstariji ,pa tako i u kompu deluju procesi koji imaju svoje prvenstvo...ako podjemo od predpostavke da je ta fleska ispravna ,a i ona slika gore kaze nesto o svemu ovome ispada da je neko namerno zkljucao tu flesku iz bezbednosnih razloga,recimo ti,pa si zaboravio ,mada i neki virusi vole ovaj stos da prirede svojoj zrtvi....ako je to slucaj postoji nekoliko nacina da se pokusa sa odkljucavanjem iz registra koji je komplikovaniji i ovaj drugi....ubaci flesku ,pa je nadji u My Computer,desni klik na nju pa [hl]Properties[/hl]....ako tu nadjes opciju [hl]Read Only[/hl] destikliraj je...dalje udjes u [hl]Security[/hl] tab i svim onim [hl]Administartorima i Systemu[/hl] u donjem prozoru izstikliras stavku [hl]Allow[/hl],znaci sve da budu na Allow...zatim pretisni na [hl]Apply[/hl] i [hl]OK[/hl]....To bi trebalo da dozvoli mogucnost upisa podataka i formatiranje i sve ostalo..ajde probaj to,da vidimo dal hoce...jel ako nece procedura iz registra je nesto komplikovanija...

Molim te treba mi procedura iz registra. Okači je.
 
Učlanjen(a)
20.09.2014
Poruka
1.861
Brate ocalinko to bilo davne 2014, a ne secam se sta sam jutros jeo ...
...upisu u gugle ovo ...
Kod:
*******************************************************
enable flash card from registry
...bez zvezdice, to sam ubacio da nam ovi sa mobilnih ne gledaju kodove.
P.S. mozda je bolje da izneses ceo problem sa par slika.
 
Natrag
Top