Problem sa flash plejerom na Operi?

Član
Učlanjen(a)
20.05.2013
Poruka
244
Evo opet problema sa flash plejerom al na Operi.Znali neko resenje, jel treba da se odblokira flash player negde u podesavanjima opere,il je do same igrice il u cemu je greska.Recimo oce da otvori tablic na fejsu,al nece pool live tour i snooker live pro u cemu je problem?Screenshot_32.jpg Screenshot_33.jpg
 
Učlanjen(a)
07.04.2011
Poruka
280
Koji sistem je u pitanju? Opera na istoj osnovi kao i chrome pa po tome bi trebala samoazuriranjem da azurira i adobe flash player. Treba za svaki slucaj azurirati flash player. Ja koristim offline verzije i azuriram odmah sve verzije sa ove stranice https://www.adobe.com/support/flashplayer/debug_downloads.html
Verujem da je problem u tome jer je skoro azuiran. Posle azuriranja flesha restartovati operu. Ako ni tad ne proradi onda probajte uputstvo sa https://helpx.adobe.com/flash-player/kb/enabling-flash-player-opera.html
 
Član
Učlanjen(a)
20.05.2013
Poruka
244
Hvala dobri ljudi...prvo sam deinstalirao flash player sa Revom uninstalerom..skinuo flash sa sajta koji je preporucio Bstambolija instalirao i nije htelo.A onda sam mako operu sa revom skinuo najnoviju verziju i to je to.Proradilo je.Mozda sam trebao samo da cekiram ovo sto je Bugiliju preporucio,al sam mislio da je ova donja opcija iskljucenje flesh playera pa nisam ni probao.Uglavnom sad je sve ok.
 
Član
Učlanjen(a)
20.05.2013
Poruka
244
Kod mene da ok je, al kod buraza sve to sam uradio preko team viewera i ne mrda nista se ne desava, stoji sve kao na gornjoj slici.Kod mene kad sam uso u igricu, posle ovoga sto sam uradio,pojavila se opcija gore alow i jos nesto je bilo, kliknuo sam na alow i ucitalo je igricu snooker ,medjutim kod njega uopste ta opcija ne izlazi alow.Ucemu je problem ne znam windows 10 je 64 bita.
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
17.11.2012
Poruka
3.070
Moguce da kod brata nije ista verzija browser-a. Skoro je chrome imao problem gde takodje flash nije radio iako je bila aktivirana opcija ask every time, problem je resen u sledecoj verziji(mada je bilo moguce i dozvoliti uvek flash, sto je jako lose resenje zbog sigurnosti).
 
Natrag
Top