Problem sa Firefoxom

Član
Učlanjen(a)
13.01.2013
Poruka
2
Molim za malu pomoć. Moj omiljeni internet pregledač je Firefox, kojeg koristim godinama. Međutim nakon poslednjeg update-a hoće da se zablokira startovanje dotičnog. Tada moram da pokrenem Task manager i isključim pokrenuti proces firefox.exe, pa tek onda uključim Firefox. Pretpostavljam da ostane neki deo procesa uključen, te da mi zbog toga neda, da ponovo pokrenem isti. Kako da rešim ovu dosadnu neprijatnost?
 
Član
Učlanjen(a)
10.11.2009
Poruka
1.654
udji u run, kucaj %temp% i kad ti otvori folder ctrl+a i kad ti markira obrisi sve, nece ti dozvoliti da obrises jedan fajl al to se ne brini, jedan mora ostati zato sto je aktivan, onda se vrati u run i kucaj msconfig, u kartici startup pogasi nepotrebne procese poput update-a i slicno, ako u task manager-u imas nepotrebnih procesa pogasi ih kroz servise, ides control panel, administrative tools pa services
 
Član
Učlanjen(a)
06.01.2010
Poruka
333
Slazem se sa Drugom urednikom :D ali nazalost sa svakom novijom verzijom ispada da ima sve vise bagova i pravi vece probleme ,ja sam presoa na Torch koji ima crme a osnovu ,ali tu prestaje svaka slicnost
 
Član
Učlanjen(a)
17.12.2010
Poruka
222
meni se to desavalo ja sam samo reinstalirao firefox i problem je nestao.
 
Član
Učlanjen(a)
04.11.2009
Poruka
1
e to se meni desavalo zadnjih meseci.-...pa sam bio primoran da predjem na crome....ali on se ne moze porediti sa mozzilom....
 
Natrag
Top