Problem sa FIFA 15

Sky

Član
Učlanjen(a)
05.10.2009
Poruka
1.647
Skinuo sam sa torenta FIFA 15 RG Mechanics koja zauzima oko 7GB

Kod:
https://torrentz.eu/98a3805d87cc24bf36ff1b50558583247d993d4e
Pokrenuo sam instalaciju pre spavanja oko 23h i cekirao sam kockicu da se ugasi racunar kada se zavrsi instalacija odnosno da se extratuje

Probudio sam se oko 4 i racunar je i dalje radio, nije bilo instalacije, tako da sam mislio da je zavrsio...

Kada sam video sta je instalacija uradila dobio sam folder ove velicine

ZHSTK4Q.jpg


I nigde ne mogu da nadjem fifa15.exe fajl u tom folderu da bi mogao da pokrenem igru

Pokusavao sam da pomocu pretrazivanja foldera da nadjem ali bezuspesno...

Da li postoji neko resenje?
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
18.06.2012
Poruka
1.272
Prvo skini Power iso program instaliraj ga posle ides na options configuration i odatle dodas virtuelni drajv trazice ti restart!
Ako se ja dobro secam prvo mountuj taj Bin 1 fajl i onda pokreni instalaciju odatle sa virtuelnog drajva!
Ako ne mozes da se snadjes potrazi na ju tjubu kako se mountuje i kako se dodaje vrtuelni disk!
 
Učlanjen(a)
06.10.2013
Poruka
145
Daj slikaj taj folder u kom se nalaze svi fajlovi koji su raspakovani.
 
Učlanjen(a)
07.04.2016
Poruka
8
Moguće je da je antivirusni program izbrisao exe fajl pri raspakivanju pa ga zato i nema. Pogledajte u istoriju antivirusnog programa šta je obrisao zadnjih dana. Ako nadjete exe fajl koji vam nedostaje jednostavmno ga vratite i to je to.
 

Sky

Član
Učlanjen(a)
05.10.2009
Poruka
1.647
Prvo skini Power iso program instaliraj ga posle ides na options configuration i odatle dodas virtuelni drajv trazice ti restart!
Ako se ja dobro secam prvo mountuj taj Bin 1 fajl i onda pokreni instalaciju odatle sa virtuelnog drajva!
Ako ne mozes da se snadjes potrazi na ju tjubu kako se mountuje i kako se dodaje vrtuelni disk!

Ne mogu da otvorim vec imam instalaciju fife 15

Bh4BqEu.jpg


Daj slikaj taj folder u kom se nalaze svi fajlovi koji su raspakovani.

Evo to ovako izgleda

rieIsMD.jpg


CjAzEAR.jpg


Moguće je da je antivirusni program izbrisao exe fajl pri raspakivanju pa ga zato i nema. Pogledajte u istoriju antivirusnog programa šta je obrisao zadnjih dana. Ako nadjete exe fajl koji vam nedostaje jednostavmno ga vratite i to je to.

Koristim avast free i on nije blokirao ni jedan fajl fifa15.exe
 
Učlanjen(a)
28.02.2012
Poruka
5.134
Odakle si skinuo tu instalaciju. Jesi li pročitao komentare onih koji su već skinuli sa tog linka.

Vidim sada link, dosta su pozitivni komentari...Da vidimo, skida se pa će :) instaliramo....

Edit:
Ima dosta komentara da instalacija traje duže nego što bi trebala i prekinuo sam skidanje.
 
Poslednja izmena:
MODERATOR
Učlanjen(a)
17.11.2012
Poruka
3.073
Ne mogu da otvorim vec imam instalaciju fife 15

Bh4BqEu.jpg




Evo to ovako izgleda

rieIsMD.jpg


CjAzEAR.jpg




Koristim avast free i on nije blokirao ni jedan fajl fifa15.exe


RG Mechanic obicno kompresuje instalacije, pa im zbog toga instalacija traje duze. Dovoljno je da pokrenete njihov instaler i izaberete lokacijui tu ce vam ekstraktovati fajlove. Vrlo verovatno je i kao sto vec @Srpskanarav rekao, da je antivirusni program obrisao krekovani exe fajl...
 

Sky

Član
Učlanjen(a)
05.10.2009
Poruka
1.647
Odakle si skinuo tu instalaciju. Jesi li pročitao komentare onih koji su već skinuli sa tog linka.

Vidim sada link, dosta su pozitivni komentari...Da vidimo, skida se pa će :) instaliramo....

Edit:
Ima dosta komentara da instalacija traje duže nego što bi trebala i prekinuo sam skidanje.
RG Mechanic obicno kompresuje instalacije, pa im zbog toga instalacija traje duze. Dovoljno je da pokrenete njihov instaler i izaberete lokacijui tu ce vam ekstraktovati fajlove. Vrlo verovatno je i kao sto vec @Srpskanarav rekao, da je antivirusni program obrisao krekovani exe fajl...

Ja sam čekao 4 sata da extratuje falove pa kao što sam naveo dobio sam folder koji je veličine oko 20GB ali mi ništa ne vredi bez tog exe fajla, ne mogu ništa da uradim, ne mogu uopšte pokrenuti igru, ništa....

Drugari @Torgandwarf @HyperSnap jel možete da mi predložite drugi link za skidanje samo da nije 3DM jer tu mi kaže da ne mogu da pokrenem instalaciju zato što koristim Windows 7 32 bita a mislim da treba 64?

Da li mogu da igram neku drugu fifu 15 sa 32 bitnim operativnim sistemom ?
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
09.12.2009
Poruka
2.312
Mislim da za fifu 15 nije dovoljan 32 bit win i ram memorija koju takav sistem podrzava. Ako imas 4 gb ili vise ram,mozda treba da pređeš na 64 bit win(barem zbog novijih igrica).
Ovaj repack koji si skinuo verovatno sadrzi patch da igra ide na 32 bit(a i da si uspeo da je pokreneš video bi da i nije neki uzitak igre).
 

Sky

Član
Učlanjen(a)
05.10.2009
Poruka
1.647
Mislim da za fifu 15 nije dovoljan 32 bit win i ram memorija koju takav sistem podrzava. Ako imas 4 gb ili vise ram,mozda treba da pređeš na 64 bit win(barem zbog novijih igrica).
Ovaj repack koji si skinuo verovatno sadrzi patch da igra ide na 32 bit(a i da si uspeo da je pokreneš video bi da i nije neki uzitak igre).

Hvala Vam na odgovoru, imam 3 GB RAM memorije, i verovatno mi treba jaci kompjuter i da legalno kupim igru...
 
Natrag
Top