problem sa DVD rezačem

Član
Učlanjen(a)
26.07.2009
Poruka
26
Kupio sam novi dvd rezač sh-s223c i kad sam ga prikopčao počeli su problemi, kad ubacim prazan disk neće da ga otvori već zamrzne čitav komp i moram ga resetovat, kad pustim muziku preko njega pjeva isprekidano. Zna li neko zbog čega se to dešava i kako riješiti problem.
 
Član
Učlanjen(a)
28.09.2009
Poruka
856
Kupio sam novi dvd rezač sh-s223c i kad sam ga prikopčao počeli su problemi, kad ubacim prazan disk neće da ga otvori već zamrzne čitav komp i moram ga resetovat, kad pustim muziku preko njega pjeva isprekidano. Zna li neko zbog čega se to dešava i kako riješiti problem.

Samsung sata optika, pravi probleme, katkad, prema tvom opisu, ima problem da baferuje podatke sa nosaca - diska ???
Imao sam slican, posle dva meseca je prestao da cita bilo sta, naravno reklamirao sam ga i dobio novi-srecom Soninec.
U garanciji je valjda, probaj da ga zamenis kod prodavca, uzmi LG bilo koju seriju-ocenjeni su izvanredno na mnogim forumima, koristim ih vec dve godine i nikad zamerku nisam imao, ako menjam nekad, samo njih uzimam, cena je oko 2000 dinara.
Poz
 
Učlanjen(a)
20.06.2009
Poruka
676
nosi to i zameni sto pre...
potrevio se neki los, u svakoj ti to seriji tako bude...nisi imao srece..
 
Član
Učlanjen(a)
26.07.2009
Poruka
26
mijenjao sam ga već jednom i rekli mi da su ovaj provjerili i da radi na njihovom kompu a kao taj predhodni nije bio dobar međutim kod mene isti problem
 
Učlanjen(a)
20.06.2009
Poruka
676
pa zameni ponovo...imas pravo na to...cim se ponovo desava, sigurno se desila neka losa serija...
 
Član
Učlanjen(a)
26.07.2009
Poruka
26
može li se to dešavat zato što imam još jedan rezač u kompu (LG)
 
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
4.109
ako ja samsung spojen sata kablom na maticnu ,a lg,IDE kablom ,nema nikakve veze. samo sto ce ti samsung biti primar, a lg-ija moras dzamperisati da bude sekundar.
 
Član
Učlanjen(a)
26.07.2009
Poruka
26
možaš li mi objasnit kako da uradim to džamperisanje, jer me ovaj u servisu ubjeđuje da nemože bit do toga pa bi baš volio da ga ubijedim da nije najpametniji
 
Natrag
Top