problem sa dvd rezacem

Član
Učlanjen(a)
22.12.2009
Poruka
39
Dvd rezac nece da ucita prazne diskove, tj. Da ih otvori.
Hoce one na koima sam rezao ranije, hoce bilo koji pun cd,dvd... Ali prazne nece.
Hoce i da reze ali to sto je narezao opet nece da otvori, a to sto reze cita obican kucni bioskop dvd, znaci raze dobro ali ne cita to sto reze.
Nadam se da sam bio jasan.
 
Član
Učlanjen(a)
17.02.2010
Poruka
51
Naravno da si bio jasan i previse.
Koje diskove koristis i koji je DVD rezac.
Za pocetak jedino sto mozes je da skinieš novi frimer za raj taj rezač, to jest da ga flešuješ novijim frimerom ukoliko nije odzvonio svoje.
 
Član
Učlanjen(a)
22.12.2009
Poruka
39
Rezac je PIONIR.
Probao sam razlicite diskove:verbatim,prinko,maxell...
Probacu ovo sto si predlozio, i zahvaljujem
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
21.03.2010
Poruka
61
Bas me interesuje dali si uspeo da otklonis problem. Ja sam jedan takav bacio i kupio nov, nisam imao vremena da se bakcem sa njim za sitnu lovu, kupio sam neki najjeftiniji neki writemaster, zavrsava poso. Pre toga sam imao takodje jos jedan writemaster koji je posle stotinak narezanih diskova poceo da mi brljavi, da kopira disk sa 6 filma u komp i po 45 minuta.... njega evo jos cuvam u kucistu da mi popunjava rupu, mozda i za njega ima leka. Kako se uopste instalira taj frimeware?
 
Član
Učlanjen(a)
16.09.2009
Poruka
52
To je pipav posao, u smislu da ako zabrljas, mozes da se pozdravis sa uredjajem koji flash-ujes novim firmware-om. Inace Pioneer se relativno lako flash-uje.
 
Član
Učlanjen(a)
21.03.2010
Poruka
61
Ma ja sam taj rezac davno otpisao, ko sto sam vec postovao stoji mi tu samo da popunjava prazan prostor da ne zvrji rupa. Pokusacu mozda ga i osposobim, pa nek stoji zlu ne trebalo.
 
Učlanjen(a)
27.06.2010
Poruka
36
Imam jedan problem......Danas kada sam narezivao cd za mp3 pesme i video spotove sve je bilo ok,,,,,ali kada sam ubacio Dvd cd da narezem 32 filma pokazalo mi je gresku..pisalo je nesto FIRMARE DVD PROBLEM....koristim Sony \v\aio 64 bitni op sistem,windows 7 ultimate,ram 4gb,,,,-Ako neko ima program za update drajvera bio bih mu veoma zahvalan....
 
Član
Učlanjen(a)
13.10.2009
Poruka
1.294
To moraš da ideš na stranicu proizvođača i nađeš odgovarajući firmware za tvoj konkretni model.
 
Član
Učlanjen(a)
26.11.2012
Poruka
105
Ne znam vredi li to toliko truda kada je cena rezača danas gotovo mizerna...
 
Natrag
Top