Problem sa drive C:/

Član
Učlanjen(a)
16.01.2012
Poruka
67
Vako, mislim da se radi o virus koji mi ispunjava drive C:/, zato sto nista ne instaliram na njega i drive se ispunjuva. Malo pre sam brisao neke stvari od njega i ostalo je 2,99GB free, a sada posle nekoliku sata, nista nisam instalirao, imam 2,94GB free space. A i ovih 2,99GB su se tako dodale ispunjili na njega. Radi se oko 5-6 GB koji sto sam nasao da na drive C su u neki Local Settings (hide program) i tamo u neki folderi u ovaj settings. Dali mozda neko zna kako da resim ovo? Probao sam sa malvware programa nista, s hibernate nista, sa system restore nista.
????
 
Član
Učlanjen(a)
10.11.2009
Poruka
1.654
sta si brisao? postoje sistemski podaci koje mozes obrisati ali se nakon nekog vremena vrate, to je u fazonu da ih ne mozes izbrisati jer ce ih windows ponovo napraviti
 
Član
Učlanjen(a)
16.01.2012
Poruka
67
Ne, ne, nista takvo, obicne fajlove neke slike, prevodima u .rar formatu pretezno iz Downloads folder od Mozzila. Na svaki 1-2 po 0,1 GB free space mi se namaluje. Ne znam stvarno u cemu bi moglo da bide problem???
 
Član
Učlanjen(a)
10.11.2009
Poruka
1.654
skini tune up utilities, probaj sa njim da rijesis problem
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2012
Poruka
23
Pokusaj da defragmentujes disk .... Samo koliko ti se to bas napuni?.... ako je to tvoje oko 400 mb... onda nemas brige ... izbrisi history sa pretrazivaca.... ocisti kes i to je to.... Medjutim probaj da ukucas u start %temp% lupi enter i izbrisi sve sto ti se pojavi u folderu(sve sto se moze izbrisati ) ....
 
Član
Učlanjen(a)
16.01.2012
Poruka
67
Da, to sam i uradio, ali opet u taj temp folder pojave se ti .tmp fajlove za koji na neki forum sam procitao da su virus. Niti jedan malware, a i nortona nije nasao virus, tako da ne znam stvarno sta je uzrok ove pojave.
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2012
Poruka
23
Znas kako ... tesko da su virusi.... pitanje je u kakvom ti je stanju hdd.... sta imas na njemu(instalirano) ... otvori task menadzer i vidi koji sve procesi se izvrsavaju dok ti se pojavljuje to zauzimanje memorije pa nam posalji.... ne znam kako se snalzis u regeditu ....? probaj i tamo da pobrises sve kljuceve i bilo kakve vrednosti koje su ostale od programa ili sta god vec ...koje ne koristis.... Najvjerovatnije imas nekakav proces koji ne valja pa ti se to desava....

Na primjer meni nije bio u redu GoogleChrome.... i kad ga otvorim meni CPU skoci na 100% ....ram se napuni (nemam pojma kako ) i racunar se restartuje..... pa ti vidi.... ja mislim da je problem slicne prirode ....
 
Član
Učlanjen(a)
16.01.2012
Poruka
67
Izbrisao sam opet te stvari u %temp% folder i sada stanje moze se reci da je malo bolje, pa videcemo za dajle.
 
Član
Učlanjen(a)
06.09.2009
Poruka
1.388
Brate što ne instaliraš neki dobar program za održavanje računara, tipa System Mechanic Professional ili TuneUp Utilities 2013, oni to sve sami regulišu
 
Natrag
Top