problem sa cd-om

Član
Učlanjen(a)
01.05.2010
Poruka
101
Imam problem, skinuo sam sa ovog foruma winXPSP3FinalLiteVer.3.0 i kad ga narezem na cd preko ultra iso nece da pokrene boot, kao da nije butabilan cd. probao sam da rezem i preko drugih programa nlite, iso burner, nero nije mi pomoglo. Evo kad skinem rar fajl i kad ga otpakujem dobijam ovaj iso fajl. molim za pomoc.
 

Prilozi

  • aa.jpg
    aa.jpg
    91,7 KB · Pregleda: 48
Član
Učlanjen(a)
01.07.2009
Poruka
44
vec sam jednom objasnjavao ali evo opet ovaj iso uvuces u virt.drajv i onda u rezacu izaberes za sors taj drajv a rezes na na pravom rezacu kopiras taj disk i onda bude boot
 
Član
Učlanjen(a)
26.11.2009
Poruka
156
Trebaš ISO(pretpostavljam) datoteku mountati u virtuani pogon i odande ju režeš
 
Član
Učlanjen(a)
01.05.2010
Poruka
101
Ali kad ocu da prevucem taj iso fajl u virtuelni drajv izbaci mi ovo. Taj drajv F sam dobio kad sam instalirao Ultra iso.

Dodato posle 4 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

vec sam jednom objasnjavao ali evo opet ovaj iso uvuces u virt.drajv i onda u rezacu izaberes za sors taj drajv a rezes na na pravom rezacu kopiras taj disk i onda bude boot

i nije mi jasno ovo sto si mi reko sto bi kopirao taj disk kad ga vec rezem?
 

Prilozi

  • a.jpg
    a.jpg
    80,2 KB · Pregleda: 39
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
26.11.2009
Poruka
156
Ali kad ocu da prevucem taj iso fajl u virtuelni drajv izbaci mi ovo. Taj drajv F sam dobio kad sam instalirao Ultra iso.

Dodato posle 4 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

vec sam jednom objasnjavao ali evo opet ovaj iso uvuces u virt.drajv i onda u rezacu izaberes za sors taj drajv a rezes na na pravom rezacu kopiras taj disk i onda bude boot

i nije mi jasno ovo sto si mi reko sto bi kopirao taj disk kad ga vec rezem?

Evo ti Bokijev tutorijal za PowerIso, ako nisi prije radio s ISO datotekama,svi su oni na istom principu.

LINK:http://serbianforum.org/tutorijali/31405-power-iso.html
 
Član
Učlanjen(a)
01.05.2010
Poruka
101
Brate opet nije butabilan, skinuo sam alkohol 120% i mountovao sam iso fajl u virtuelni drajv kliknuo na image burning vizard pa next pa ok pa start i narezao disk ali opet nije butabilan. Mozda nesto nije u redu sa ovim win-om, ja stvarno ne znam izludecu. Probacu i ovo sa ovim bokijevim power iso programom da narezem. Al kad sam uso u taj iso fajl primetio sam da u njemu nema onaj setup fajl kao kod drugih windowsa(setup.exe), mozda zbog toga nece da butuje.
 
Član
Učlanjen(a)
26.11.2009
Poruka
156
Brate opet nije butabilan, skinuo sam alkohol 120% i mountovao sam iso fajl u virtuelni drajv kliknuo na image burning vizard pa next pa ok pa start i narezao disk ali opet nije butabilan. Mozda nesto nije u redu sa ovim win-om, ja stvarno ne znam izludecu. Probacu i ovo sa ovim bokijevim power iso programom da narezem. Al kad sam uso u taj iso fajl primetio sam da u njemu nema onaj setup fajl kao kod drugih windowsa(setup.exe), mozda zbog toga nece da butuje.

To je onda problem,ta ISO datoteka nije ispravna, proveri izvor odakle si ga skinuo.
 
Član
Učlanjen(a)
01.05.2010
Poruka
101
Skinuo sam sa ovog foruma. Ajd ako mozes posalji mi neke druge linkove na pp da skinem, za winXPSP3FinalLiteVer.3.0, i za WIN XP GAMER.
 
Natrag
Top