problem sa acer eE1-532 laptopom

Član
Učlanjen(a)
28.11.2011
Poruka
226
Pozdrav,
ovako ...drugar ima laptop model Acer eE1-532,
i evo u cemu je problem.
Kada je kupio lap (u vip-u) bio je instaliran windows 8 i radio mu ok jedno vreme...medjutim,
posle izvesnog vremena poceo je jako da mu brlja,koci itd. i hteo je da uradi sistem ponovo..medjutim eto problema ?!
Ne moze da se udje u bios. Probali smo i na f1,f2,delete,ctrl+alt+esc,i nece.jednostavno odma podize sistem.Probao je cak i online besplatno da predje na verziju 8.1 medjutim nije htelo..izbacivalo mu neku gresku..error.
Moze li pomoc oko resenja bios-a ?
Hvala unapred.
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2012
Poruka
1.272
Pa na aceru bi trebalo da je F2 tipka za ulazenje u bios!Probajte da odmah kad se upali tastatura na laptopu da drzite F2 a ne stiskate!
 
Učlanjen(a)
28.02.2012
Poruka
5.134
Pozdrav,
ovako ...drugar ima laptop model Acer eE1-532,
i evo u cemu je problem.
Kada je kupio lap (u vip-u) bio je instaliran windows 8 i radio mu ok jedno vreme...medjutim,
posle izvesnog vremena poceo je jako da mu brlja,koci itd. i hteo je da uradi sistem ponovo..medjutim eto problema ?!
Ne moze da se udje u bios. Probali smo i na f1,f2,delete,ctrl+alt+esc,i nece.jednostavno odma podize sistem.Probao je cak i online besplatno da predje na verziju 8.1 medjutim nije htelo..izbacivalo mu neku gresku..error.
Moze li pomoc oko resenja bios-a ?
Hvala unapred.

Ako je bio instaliran Win 8 neka uradi recovery a za to mu ne treba ulazak u bios...


Press "Alt-F10" on boot to access the recovery console if the computer can't boot into Windows.
 
Član
Učlanjen(a)
28.11.2011
Poruka
226
Jos mu je instaliran windows 8 ,i on bi hteo da instalira ili 8.1 ili 7-dmicu..
Sada cu mu javiti da proba ovo sto si predlozio.
A reci mi hoce li moci da ga boot-uje ?

Pa na aceru bi trebalo da je F2 tipka za ulazenje u bios!Probajte da odmah kad se upali tastatura na laptopu da drzite F2 a ne stiskate!

probao nece...
 
Poslednja izmena od urednika:
MODERATOR
Učlanjen(a)
17.11.2012
Poruka
3.073
Sudeci po uputstvu u bios se ulazi preko F2 a quick boot je na F12....
Kod:
http://cdn.cnetcontent.com/2f/5e/2f5ebd0b-57a3-4615-b40e-6fd8e18f29ab.pdf
 
Učlanjen(a)
14.04.2009
Poruka
16
Ja sam imao isti problem sa jednim novijim Acer-om. Mislim da treba da drži tastere Fn+F2. Kod mene je upalilo, a zatim može da promeni tu opciju u BIOS-u da ide bez Fn.
 
Natrag
Top