Problem prilikom paljenja kompjutera

Član
Učlanjen(a)
13.07.2012
Poruka
429
" igo my way " postujem to sto su ti rekli i " darko0000 " i "jolemisa" ali mislim da neces mnogo dobiti i profitirati repairom sistema, dok god ga ne srusis potpuno neces nista dobiti i stalno ce te zezati... Kada budes rusio sistem onda ti je moj savet i da kopiras sve podatke sa druge particije na neki externi hard ili nesto slicno, formatiras i tu particiju (ali kad budes radio sistem) i da te fajlove pre nego sto ih vrnes u komp skeniras sa nekim AV!
Eto to ti je moj savet...
P.S. Nikog nemam nameru da uvredim... ;) :)
 
Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.368
Nema problema Jovane111YU,svi pokusavamo medjusobno da se pomognemo i svako moze da kaze svoja iskustva,a tvoja su na mestu.
 
Član
Učlanjen(a)
25.08.2012
Poruka
97
Moguce je da je bas do monitora to mi se desavalo i na proslom racunaru koji je bio slican ovom,da dodam screen saver mi ponekad zakuca i nece ni da mrdne pa moram restart.Ovo je pocelo od pre par dana,a nista nisam instalirao na komp niti dirao bilo sta u vezi sa sistemom.
 
Član
Učlanjen(a)
25.08.2012
Poruka
97
" igo my way " postujem to sto su ti rekli i " darko0000 " i "jolemisa" ali mislim da neces mnogo dobiti i profitirati repairom sistema, dok god ga ne srusis potpuno neces nista dobiti i stalno ce te zezati... Kada budes rusio sistem onda ti je moj savet i da kopiras sve podatke sa druge particije na neki externi hard ili nesto slicno, formatiras i tu particiju (ali kad budes radio sistem) i da te fajlove pre nego sto ih vrnes u komp skeniras sa nekim AV!
Eto to ti je moj savet...
P.S. Nikog nemam nameru da uvredim... ;) :)
Hvala svima na iscrpnim odgovorima stvarno,naravno pokusavamo da resimo problem mozda sutra nekom i ovo pomogne da ustedi vreme,novac,zivce i td.Ja nemam puno podataka na D particiji tako da cu to uraditi,mada ja jesam brisao sve iz C i D aprticije ali cu to ponovo odraditi samo da uhvatim malo slobodnog vremena od faxa,krecu ispiti haos jos ovo me zeza,ali istrajacu nekako ;)
 
Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.368
Cuvam ja monitor i odnecu u servis da mi zamene kondenzatore,a kupio sam drugi neka ga zlu ne trebalo.
 
Učlanjen(a)
21.12.2013
Poruka
162
Meni se isto pre slicno desavalo, kada ga upalim ne daje sliku, ili zapuca na onom "memory test", i posle mi je bilo sve gore i gore, i na kraju se ispostavilo da je maticna bila pri kraju i crklaa, tj neki mali delic na njoj se pregrejavao, znaju neki ljudi ovde :D
 
Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.368
Ma da,ali ja sam terao to mnogoduze dok nije otislo i napajanje pored maticne,a monitor i dalje posle gasenja upali.Posle sam morao kupiti drugu maticnu,napajanje i monitor tako da me je to zezanje kostalo dosta
 
Član
Učlanjen(a)
25.08.2012
Poruka
97
Evo jutros sam ga upalio nije imalo problema,deinstalirao sam drajver od monitora.Videcu da nije do toga 1:0 za nas :D
 
Natrag
Top