Problem oko usb-a

Član
Učlanjen(a)
17.07.2012
Poruka
28
i jos nesto ne razumijem
ajde recimo i da su ti folderi nestali ili obrisani
a kako onda pise da je sva njihova memorija tu
01c40e12d79641d086895fd.png



a kada probam uci u bilo koji od ovih shortcut-a pise mi se ovo
96c942c1d5eb4e38aa8f6f1.png




Identicno upozorenje/prozor na koji god da shortcut da kliknem
 
Član
Učlanjen(a)
17.07.2012
Poruka
28
olipetrovicu n

ne pomazu oni programi tako da cu ja njega formatirati, da oslobodim prostor
i ako nije problem da mi kazes kako ide formatiranje, mislim znam ja formatirati ali dje rece da ono proslo nije dobro odradjeno, pa da ne zeznem nesto.
Ako moze samo u kratkim crtama.
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
17.11.2012
Poruka
3.072
olipetrovicu n

ne pomazu oni programi tako da cu ja njega formatirati, da oslobodim prostor
i ako nije problem da mi kazes kako ide formatiranje, mislim znam ja formatirati ali dje rece da ono proslo nije dobro odradjeno, pa da ne zeznem nesto.
Ako moze samo u kratkim crtama.

Najbolje je da koristis hp usb storage format tool, izaberes opciju fat32 i kliknes format.
 
Član
Učlanjen(a)
06.09.2009
Poruka
1.388
Nasi ljudi su napravili jedan veoma dobar Anti-Malware Tool namenjen za infekcije na USB, HDD, Externe HDD-ove kao i sve mobilne storage uredjaje, program je besplatan i mozes ga skinuti sa njihovog sajta:

Kod:
http://amf.mycity.rs/mcshield/downloads.html

Licno sam probao ovaj njihov alat i veoma je dobar, pa ti preporucujem da pre formatiranja, skeniras taj flash sa ovim alatom, zakacio si malware, koji se mnozi na flashu, kakav AV ili IS imas, kad je dopustio da ti se flash toliko zarazi? Imas li uopste neku zastitu?
Ovaj alat nece ometati postojeci AV (real-time protekciju), niti ce doci do konflikta sa istim.
 
Član
Učlanjen(a)
17.07.2012
Poruka
28
@nikolajub

hvala ti ko dragom Bogu
pomocu MCShield uspio sve vratiti, sve fajlove, slike sve do zadnjeg, nista nije obrisano niti izgubljeno

isto zahvaljujem se svima na pomoci
te administrator, mod ko vec moze ukoliko je potrebno moze zakljucati temu
 
Natrag
Top