Problem oko izbor konzole

Član
Učlanjen(a)
09.04.2010
Poruka
189
Ovako imam dilemu oko izbora konzole,dvoumim se oko xbox 360 slima 4gb i sony playstation 3 slim 120gb,znam da se xbox360 može flešovati a za sony nisam siguran i znam da se preko xbox-a mogu igrati piratske igrice na netu(kad se kupi gold account) za sony ne znam ,pa vas pitam šta je bolje da uzmem xbox ili sony
 
Član
Učlanjen(a)
19.10.2010
Poruka
35
Izmedju Xbox 360 i PS3 ja glasam za Xbox. Ali izmedju xbox 360 slima 4gb i sony playstation 3 slim 120gb glas ide za sony i to samo zbog hard diska. Mada moja preporuka je da kupis Xbox 360 elite 120gb ili ako vec hoces slim onda Xbox 360 slim 250gb (koji kosta otpriliko koliko i PS3 slim 120gb).
Sto se piraterije tice moze i na sony-ju ali nisam siguran da li mogu da se igraju piratske igrice online (mislim da mogu ali nisam siguran 100%)
Imas forume Xboxrepublika i PSRepublika, evo i linkova, pa tamo mozes pronaci ili pitati sta god te zanima u vezi sa Xbox-om ili PS (na PSRepubliku moras prvo da se registrujes da bi usao na Forum)
Xbox Republika - Xbox Republika i Login

P.S. Na PS3 mozes igrati pirate online ali ces verovatno biti banovan sa PSN tako da nije preporucljivo.
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top