problem oko diska C

Član
Učlanjen(a)
09.01.2013
Poruka
21
Ukupan prostor u :C mi je 39gb a pise da je slobodan 11gb a imam veoma malo stvari instaliranih .. npr 2-3 igre koje ne zauzimaju preko ukupno preko 6gb i malo nekih stvari a ovamo mi pise drugacije na :D imam 28gb slobodnog prostora ......

Probao sam sa CCleaner i nesto malo sam pocistio .. al' veoma malo nezz sta da uradim da imam vise na C ... dal' bi mogao gotov sve sa C da prebacim na D i kako pomozite molim vas hitno je veoma mi je spor komp
 
Član
Učlanjen(a)
18.02.2013
Poruka
23
Na C particiju (disk) ti se instalira večinom samo OS koji imaš Windows ili neki drugi, i možda neki program kao Ccleaner itd, ništa više a igrice instaliraš na druge particije diska D,itd, naprimjer Windows imaš na particiji C, igrice na particiji D, neke programe koje instaliraš filmove pjesme na E,jedan disk možeš dijeliti na četri particije...

Spor ti je komp zato što ti se sve pokreče sa C particije i što treba i netreba, pri podizanju kompjutera, ako ti je spor u igrici to je več drugi problem, tu je do graf.kartice ili procesora koji je slabiji od preporučenog u igrici koji igraš..
 
Natrag
Top