Problem i to veliki!!!

Član
Učlanjen(a)
13.10.2009
Poruka
1.294
Pa baš i nije sve tako crno. Držao sam i ja hasta la Vista baby ali nisam imao nikakvih problema. Za mene je radila dobro kao i onaj Windows Me. Ne znam što ljudi kukaju. Očigledno je da ne umeju da rukuju sa njom.
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
26.09.2010
Poruka
992
rjesio pomocu Viste? prijatelju ako nisi znao Vista je proglasena za najveci promasaj u istoriji IT svijeta, bolje imati neispravan racunar nego Vistu, samo ce te nervirati

Baš tako!

Pa baš i nije sve tako crno. Držao sam i ja hasta la Vista baby ali nisam imao nikakvih problema. Za mene je radila dobro kao i onaj Windows Me. Ne znam što ljudi kukaju. Očigledno je da ne umeju da rukuju sa njom.

U tom slučaju, pošto si jedan od retkih korisnika kome je to pošlo za rukom, predlažem da kontaktiraš M$ i odaš im tajnu uspeha kao i da ih uputiš u greške njihovih programera gde su grešili pri izradi sistema. Ali stvarno. Verovatno će te i zaposliti kao programera za rad na usavršavanju budućih softvera.
 
Član
Učlanjen(a)
06.09.2009
Poruka
1.389
Posto ploca koristi SiS chipset, bilo bi pozeljno da njega instaliras i North i South bridge su SiS, a SB konkretno manipulise zvukom i ako nisi instalirao driver za njega onda nije cudo sto nece zvuk da radi, odnosno driver da se installira, vrati ti lepo XP pa sve polako iz pocetka, to je bio definitivno promasaj sa vista-om, da je bar 7-ica starter ili home basic, osim ako nemas 2GB RAM-a koliko je i max. na toj ploci da bi vista lepo radila.
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
17.11.2012
Poruka
3.073
Mogu reci da Vista sa poslednjim azuriranjima radi malo losije od 7ce ali opet ne moze da se poredi sa njom, prilicno je stabilnija od pocetne verzije viste. Naravno ja je ne bih koristio jer ipak je dosta losija od win 7(cak i tako pokrpljena), a i takodje zbog ranijeg loseg iskustva :)
 
Natrag
Top