Problem daljinsko otkljucavanje auta

Član
Učlanjen(a)
26.04.2011
Poruka
277
Pred marketom zaustavim,standardno zakljucam daljinskim,vratim se u gepek ( otvara se kljucem) poredam vrecice i da udjem u auto- nista: nervozno pritiscem dugmice,lampica svetli ali se necuje nista.
Prozor mi je bio otvoren,spustim ga do kraja i pored neugodnosti,uvucem se u auto ,mislim mozda ce pomoci dekodiranje,dam kontakt pritisnem tipku i opet nista.Posto sam vec u autu tako i krenem ali kuci sam morala skidat tapacirung i tako izaci.
Kako vi resavate probleme vezane za daljinsko otkljucavanje?
Cini mi se da cu sve morati mijenjati,spojevi su ok,baterija nova,sve u redu al ne radi.univerzalni daljinski.Sta predlazete? Hvala svima!

Dodato posle 45 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

Mnogo odgovora moze se naci na stranici renault tips& tricks,nekome ce sigurno biti nesto jasnije,ali ja jos nisam nasla odgovor; u servisu sigurno znaju!! :)

Dodato posle 11 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

KLJUČEVI ZA DALJINSKO OTVARANJE AUTA OSTALI ZAKLJUČANI U AUTU

Ovaj će vam trik jednom možda zatrebati. Ako zaključate ključ od auta
u autu, a rezervni ključ imate kod kuće, uradite sledeće: nekoga ko je
u kući sa vašeg mobilnog telefona zovnite na njen/njegov mobilni. Vaš
mobilni držite 30-tak centimetara od vrata vašeg auta. Osoba u vašoj
kući treba da drži u ruci ključ vašeg auta blizu mobilnog telefona sa
pritisnutim dugmetom za otključavanje. Vaš auto će se otvoriti.
Udaljenost uopšte nije bitna, važno je samo da na mobilni pozovete
osobu kod koje je rezervni daljinski ključ za otvaranje vašeg auta.
izvor: culinarika
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
12.07.2011
Poruka
95
Ako si ti prava Neda Ukraden drago mi je da bar ovako porazgovaramo.Do sad si sigurno resila problem.
Ja sam imao isti takav.Kod mene je u pitanju bio sam alarm jer preko njega ide i centralna brava.
Zamenom komplet alarma sam resio problem.
Ja sam isto tako pokusao da otkljucam daljinskim i nije hteo. Otkljucam sa kljucem, otvorim vrata, ali se aktivira alarm,baterija nova
skinem kabal sa sirene od alarma da ne svira, mislim resio problem.
Ali sada nemam kontakt zato sto je alarm aktiviran.
E onda raskupusam sve da dodjem do alarma , iscupam dzek i problem resen bar da odvezem auto kuci

Inace moj auto je stariji(bez elektronike) tako da ne znam dali bi to moglo da deluje na novijim. Poz
 
Član
Učlanjen(a)
22.04.2011
Poruka
85
to jemoglo kod starih tipova danjinskog zakljucavanja al kod novih vise ne moze...
 
Natrag
Top