Prizivanje duhova..

Učlanjen(a)
06.08.2014
Poruka
1
Da li neko zna gde ima u Srbiji da se kupi Ouija board...?
Potrebna mi je pomoc, hocemo moje drugarice i ja da prizivamo duhove, jednom nam je uspelo ali nisam sigurna da je sve bilo tacno... Znam da postoji Ouija board ali ne znam da li ima u Srbiji da se kupi.. Bila bih jako zahvalna ako bi neko uspeo da mi pomogne. :)
 
Učlanjen(a)
16.12.2013
Poruka
90
Koliko sam upucen mozes samo da kupis preko amazona, ali opet ja ti ne preporucujem da radis to, pusti ih nek pocivaju u miru ;)
 
Učlanjen(a)
20.09.2014
Poruka
1.861
Pa mozda joj treba da bi razgovarala sa Kasiopejcima...taj nacin komuniciranja se zove kanalisanje i kao predstavlja mogucnost razgovora sa predstavnicima drugih civilizacija iz udaljenih delova Galaksije odnosno cak i svemira.Poznata dela nastala na taj nacin su upravo [hl]Kasiopejske transkripte,Ra materijal,Knjiga Urantije[/hl] i dr....Medjutim kruze glasine medju takozvanim kontrasima ,da je to ustvari uradjeno preko satelita sa nekim superkompjuterom koji izvlaci odgovore iz rukava i plasira ih u um primaoca,pa on nesvesno pomera ruku po ploci i pise slova....Kad se sve sabere dobro stivo za nekoliko SF romana ,mada ko zna....Interesantno je da zabelezeni razgovori nude pregrst tehnickih detalja o Solarnom sistemu,delovanju magnetizma i predstojecim katastrofama od kojih su neke i pogodjene...
evo ga kratak isecak u pdf-u
Kod:
[URL="http://www.znakovi-vremena.net/Dokumenti/Kasiopejci/Kasiopejci_2010_01_30.pdf"]Isecak[/URL]
142623277154452f2e19f9d361815621_v4_big.jpg


P.S Nije iskljuceno da ovo ima i veze sa djavolom,znaci rucice dalje od te ploce hehe....
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
16.12.2013
Poruka
90
Da li neko zna gde ima u Srbiji da se kupi Ouija board...?
Potrebna mi je pomoc, hocemo moje drugarice i ja da prizivamo duhove, jednom nam je uspelo ali nisam sigurna da je sve bilo tacno... Znam da postoji Ouija board ali ne znam da li ima u Srbiji da se kupi.. Bila bih jako zahvalna ako bi neko uspeo da mi pomogne. :)


Ma curo mani se corava posla , nije to za tebe ;
 
Učlanjen(a)
21.12.2015
Poruka
45
Koje ste vi glupače majke mi. S tim se ne smije igrati. To rade samo egzorcisti i mediji. Bože. Naopako koji retardi.
 
Natrag
Top